Dėl žiedinės sankryžos rekonstrukcijos Panevežyje keičiasi eismas ir maršrutinių autobusų trasos

07 liepos 03:47 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad pradedamas antrasis Klaipėdos, Projektuotojų, Dariaus ir Girėno g. sankryžos rekonstrukcijos etapas. Dėl numatytų žiedinės sankryžos rekonstrukcijos darbų šioje vietoje keičiasi eismas.

Nuo liepos 10 d. iš Projektuotojų gatvės nebus galima patekti į Klaipėdos gatvę, kadangi bus tvarkoma kita jos pusė, vairuotojų prašome vadovautis laikinai įrengtais kelio ženklais.

„Atsižvelgiant į pokyčius siekiame tolygiau perskirstyti viešojo transporto eismą ir padaryti jį patrauklesnį visuomenei, sukeliant kuo mažiau laikinų nepatogumų. Nuo pirmadienio keičiasi 3-iojo A bei 16-ojo maršrutų autobusų trasos. Labiausiai dėmesį į pokyčius turėtų atkreipti tie žmonės, kurie vyksta 3-iojo ir 3-iojo A maršrutų autobusais“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Miesto infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė Ina Urbonavičienė.

Autobusas Nr. 3 vyks tokiu pačiu maršrutu, koks buvo remontuojant Klaipėdos gatvės dalį pirmajame etape, t. y. Žvaigždžių, Kniaudiškių gatvėmis. Autobusas Nr. 3 A vyks Klaipėdos gatve. Iš galinės Molainių g. stotelės vykstantys autobusai 16-uoju maršrutu važiuos Projektuotojų, Kniaudiškių, Vakarine gatvėmis ir suks į Klaipėdos gatvę. Daugiau trasa nesikeis, autobusai vyks įprasta trasa.

Pakeistas viešojo transporto trasas ir tikslius autobusų tvarkaraščius rasite www.panevezioautobusai.lt arba www.pktransportas.lt

Įgyvendinant Klaipėdos, Projektuotojų, Dariaus ir Girėno g. sankryžos rekonstrukcijos projektą numatyta įrengti saugią, turbožiedinę sankryžą, pėsčiųjų ir dviračių takus, apsaugines tvoreles, mažąją architektūrą.

Sutartyje numatyta, kad rekonstrukcijos darbai turi būti įgyvendinti iki šių metų gruodžio.

Komunikacijos skyrius

Linos Jakubauskienės nuotrauka