Draus viešuoju transportu važiuoti dvokiančiais rūbais

spalio 08 03:35 2013 Spausdinti straipsnį Naujienos

Latvijos vyriausybei svarstyti pateiktos naudojimosi viešuoju transportu taisyklių pataisos. Numatoma drausti keleiviams važiuoti purvinais ir dvokiančiais drabužiais, terlioti saloną ir važiuojant valgyti produktus, kurie gali ištepti saloną ar kitus keleivius.

Dabartinės taisyklės draudžia keleiviams „gadinti viešąjį transportą bei jo įrangą, taip pat kenkti važiavimo saugumui“. Be to, keleiviai privalo laikytis švaros bei tvarkos salone, rašo delfi.lv.

Pataisos uždraus įlipti į transporto priemones važiuojant, be priežasties naudotis avariniais mygtukais bei kitais įrenginiais.

Keleiviams taip pat bus uždrausta važiuoti viešuoju transportu neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar toksinių medžiagų, jei keleivis elgiasi agresyviai. Taip pat bus uždrausta gerti alkoholį ar kitaip svaigintis, palikti salone be priežiūros naminius gyvūnus ir pan.

Be to, ant priekinių transporto priemonės sėdynių, jei jose nėra saugos diržų, draus vežti ikimokyklinio amžiaus vaikus.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.