Ekonomiško vairavimo mokymai autobusų vairuotojams

by Lina | 23 kovo, 2017 5:06 am

Šią savaitę „Kautros” vairuotojai iš užsienio specialistų sėmėsi žinių ekonomiško ir ekologiško vairavimo srityse. Mokymus rengė „Setra” autobusų gamintojų techninio aptarnavimo specialistai.

Iš pradžių  mokymų dalyviai važiavo parinktu maršrutu mieste, jiems įprastu vairavimo stiliumi. Vėliau buvo pravesta teorinė paskaita, kurios metu buvo aptarti trūkumai bei pateikti pasiūlymai kaip būtų galima pagerinti vairavimo stilių.

Po teorinio aptarimo vyko baigiamasis važiavimas. Dalyviai su instruktoriaus pagalba antrą kartą važiavo tuo pačiu maršrutu. Dalyviai galėjo praktiškai pritaikyti įgytas teorines žinias. Galiausiai kiekvienas mokymų dalyvis gavo savo asmeninių rezultatų analizę bei mokomąją medžiagą, kad galėtų ir toliau gilinti ekonomiško vairavimo įgūdžius.

„Džiugu sutikti tiek daug profesionalų, turinčių gerus įgūdžius ir norinčių sužinoti dar. Atvykęs į Lietuvą radau tikrai aukštą vairavimo lygį. Tikiu, kad mokymai buvo naudingi ir leis vairuotojams dirbti dar efektyviau”, – kalbėjo instruktorius Voler Ketterer.

Apskaičiuota, kad per šiuos mokymus vidutiniškai sutaupoma 11% degalų, vidutinis autobuso greitis pakyla apie 7%. Viso mokymų metu apmokyti 36 “Kautros” vairuotojai dirbantys tarptautiniuose ir tarpmiestiniuose maršrutuose.

„Kiekvienais metais stengiamės gilinti vairuotojų žinias. Ar tai būtų bendravimas su keleiviais, ar vairavimo įgūdžiai. Stengiamės vairuotojams ne tik suteikti geras darbo sąlygas, bet ir suteikti galimybę mokytis, sužinoti”, – kalbėjo „Kautros” eismo tarnybos vadovas Alvydas Periokas.

Kautros informacija ir nuotraukos

Endnotes:
  1. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/03/apie-ekonom1.jpg
  2. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/03/apie-ekonom2.jpg
  3. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/03/apie-ekonom5.jpg
  4. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/03/apie-ekonom4.jpg
  5. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/03/apie-ekonom3.jpg

Source URL: https://ebus.lt/ekonomisko-vairavimo-mokymai-autobusu-vairuotojams/