Elektriniai „Ikarus“ veš keleivius Kaposvaro mieste

by Lina | 24 kovo, 2022 5:18 am

Vengrijos gamintojas „Ikarus“ pristatė du elektrinius miesto autobusus operatoriui „Kaposvári Közlekedési Zrt“ Kaposváro mieste. Sutartį su įkrovimo įrangos pristatymu „Ikarus“ laimėjo praėjusių metų rugsėjį. Priminsime, jog „Ikarus 120e“ yra bendras „Ikarus“ ir Kinijos gamintojo CRRC kūrinys.

Autobuse – trejos durys, ties antromis sumontuota rampa neįgaliojo vežimėliui įvažiuoti. Iš viso salone yra 28 + 2 sėdimos ir 55 stovimos vietos bei viena vieta neįgaliojo vežimėliui pasistatyti.

Keleivių patogumui – garso ir vaizdo informavimo sistemos, USB lizdai.  Vaizdo kamerų sistema susideda iš trijų kamerų keleivių salone, eismo stebėjimo kameros ir atbulinės eigos kameros. Kaip papildomą opciją gallima  įsigyti „Valeo“ oro kondicionierių. Šoniniai stiklai pagaminti Turkijos gamintojo „Uğurlu Glass“, tačiau „Ikarus“ atstovai teigia, kad jau ieško tinkamo Vengrijos tiekėjo. Vairuotojo darbo vieta yra pusiau uždara, jo patogumui – „ACTIA Podium 2“ prietaisų skydelis.

„Ikarus 120e“ montuojamos 314 kWh talpos ličio geležies fosfato (LFP) baterijos. Šeši moduliai yra ant stogo, o likę keturi – gale. Vieną kartą įkrautomis baterijomis autobusas gali nuvažiuoti iki 300-350 kilometrų. Baterijoms suteikiama 8 metų arba 3000 įkrovimo ciklų garantija, o kėbulo rūdijimui – 16 metų garantija.

Iš viso Kaposvaro mieste įrengtos keturios įkrovimo stotelės – dvi skirtos įkrauti baterijas lėtuoju, dvi – greituoju būdu. Kaposváras yra antrasis miestas, įsigijęs „Ikarus“ elektrinių autobusų, pirmasis „Ikarus“ šiuo metu veža keleivius tarp Budapešto ir Csömöro.

eBus.lt

Gamintojo nuotrauka

Source URL: https://ebus.lt/elektriniai-ikarus-ves-keleivius-kaposvaro-mieste/