„eVersum“ – traukinukas ant ratų Europos miestams

by Lina | 7 spalio, 2021 4:26 am

„eVersum eTrain“ sukūrė Austrijos startuolis „eVersum“. Įmonė yra pasirengusi pristatyti savo novatoriškas programas keletui Europos rinkų. Pirmasis pradėtas eksploatuoti prototipas yra „eShuttle. 

„EVersum eShuttle“ gali būti trejopo ilgio – 5,40 m, 6,90 m, 8,40 m. Transporto priemonė varoma nuo 177 iki 225 kW (esant 1 430 Nm maksimaliam sukimo momentui) elektros varikliu. Akumuliatoriai gali išlaikyti iki 174 kWh.

„EVersum eTrain“ planuojama pradėti eksploatuoti 2021 m. Vieną kartą įkrautomis baterijomis transporto priemonė gali nuvažiuoti iki 125 km, jos greitis siekia iki 25 km/h.

Modulinės transporto priemonės yra sudarytos iš lokomotyvo ir kelių vagonų (nuo 3 iki 3 trumpų, 3 vidutinių ir iki 2 ilgų vagonų, kadangi trumpas vagonas yra 3,9 metro ilgio, o vidurinis vagonas-5,40 m,  ilgasis – 6,90 m). Didžiausiame vagone telpa iki 34 sėdinčių keleivių. Galimi du transporto priemonės pločiai: 1,8 m ir 2,3 m. „eVersum“ pažymi, kad „kiekvienos Europos šalies patvirtinimo ir registravimo reikalavimus galima įvykdyti pasirinkus tinkamą konfigūraciją“.

Vasarą bendrovė paskelbė apie sandorį su JAV baterijų tiekėju „Microvast“. Abi bendrovės „suvienys jėgas, kad sukurtų moderniausius akumuliatorių sprendimus, kurie įelektrintų dabartinę ir būsimą„ eVersum “elektrinių transporto priemonių, sukurtų specialiai„ eBorn “, liniją“.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka

Source URL: https://ebus.lt/eversum-traukinukas-ant-ratu-europos-miestams/