„Flxible Starliner“: prabangūs namai ant ratų

sausio 04 07:35 2015 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Neseniai populiariame eBay aukcione pasirodė įdomus gyvenamasis būstas ant ratų. Tai tarpmiestinis autobusas, pagamintas JAV 1957-aisiais.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jau seniai nebėra kompanijos, gaminusios turistinius lainerius „Flxible Starliner“. Iki šių dienų išlikę vos keltas originalių autobusų egzempliorių.

 

Iš praėjusio amžiaus viduryje pagaminto autobuso atnaujintuose namuose ant ratų liko tik korpusas ir vairuotojo vieta. Visa kita – kruopščiai restauruota ir perdaryta. Tačiau restauratoriai išsaugojo originalų transporto priemonės stilių, kuriame vyrauja raudonos, baltos ir mėlynos spalvos, taip pat chromuotos detalės.

 

Autobuse sumontuotas naujas „Cummins ISC“ variklis, veikiantis su automatine pavarų dėže „Allison“. Jo dėka autobusas gali pasiekti iki 130 km/val. greitį.

 

Salone – visi jau įprastais tapę komforto elementai: dvi patogios lovos, dušo kabina, virtuvė su elektrine virykle ir šaldytuvu, krėslai su staliukais. Sumontuotas ir kondicionierius. „Starliner“ taip pat yra dyzelinis generatorius bei talpa vandens atsargoms kelionėje.

 

Transporto priemonės kaina – 235 tūkst. dolerių.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos


rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.