Formulės 1 žvaigždžių autobuse – prabangus viešbutis

vasario 06 05:15 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Kompanija „Icon F1 Limited” 2009-ųjų Formulės 1 nugalėtojo Jensono Buttono autobusą pavertė prabangiu viešbučiu.

Didžiosios Britanijos lenktynininkas šiuo autobusu važinėjo į Europoje vykstančias varžybas nuo 2003 iki 2011 m. Dabar jo buvęs autobusas turi nuosavą interneto tinklapį, kur bet kuris pageidaujantis gali transporto priemonę išsinuomoti. Viena naktis buvusiame J. Buttono autobuse kainuos 13 tūkst. dolerių.

Autobusą pagaminto JAV kompanija „Newell“ pagal 1997-ųjų Formulės 1 pasaulio čempiono Jacques’o Villeneuve’o užsakymą. Namo ant ratų gamyba truko net 18 mėnesių, o kanadietis už transporto priemonę sumokėjo milijoną dolerių. Lenktynininkas važinėjo autobusu keletą metų, po to pardavė jį kolegai Mike Salo. Jis perdažė transporto priemonę raudona spalva ir išdabino ugniniais liežuviais. M. Salo sukurtas dizainas išlaikytas iki dabar. 2003-iaisiais autobusas atiteko J. Buttonui.

Gyvenamosios patalpos sudaro 46,5 kvadratinių metų. Visi baldai pagaminti iš natūralios odos, o kranas ir čiaupai vonios kambaryje – iš aukso. Autobuse yra keturios miegamosios vietos, rūbinė, virtuvė, dušas, 42 colių plazminis televizorius, o grindys pagamintos iš granito.

Į autobuso nuomos kainą įeina oficiantų grupės aptarnavimas visą parą, pasirinkti patiekalai, kuriuos pagamins „Michelin“ virėjas. Klientai taip pat galės išsikepti kepsnių lauke: tentas ir kėdės taip pat nuomojami.

Buvusį Formulės 1 žvaigždžių autobusą galima išsinuomoti bet kuriame Europos kampelyje. Šiuo metu jis yra Didžiojoje Britanijoje, tačiau savininkai pasirengę transporto priemonę atvaryti į bet kurią užsakovui patogią vietą. Beje, autobuso nuomotojai neturi teisės sėsti prie autobuso vairo: draudimas patiems vairuoti prabandų autobusą numatytas sutartyje.

eBus.lt

Organizatorių nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.