„Game Strap“ – žaidimai viešajame transporte

rugpjūčio 12 03:41 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Kinų dizaineris Czian Cian sumanė būdą, kaip nenuobodžiauti važiuojant viešuoju transportu. Jis sukūrė laikiklius „Game Strap“ su įdiegtais paprastais, tačiau kelionės laiką galinčiais sutrumpinti žaidimais.

„Game Strap“ sumontuoti nedideli vaizdo ekranai su dviem mygtukais didžiajam pirštui. Mygtukai aktyvizuoja ir valdo kelių rūšių žaidimus: tetrį, pinbolą, šaudymą. Ne patys įdomiausi žaidimai, tačiau puikiai tinkantys „užmušti“ laiką kelyje.

Galimybė valdyti žaidimus vienu pirštu leidžia keleiviui patikimai laikytis už rankenos transporto priemonei važiuojant. Be to, vaizdo ekrane važiuojantysis gali matyti maršruto schemą ir kitos stotelės pavadinimą. Jo pasirodymą lydi vibracija, kad įsitraukęs į žaidimą keleivis atkreiptų į pateikiamą informaciją reikiamą dėmesį.

Išradėjas nepamiršo ir energijos taupymo režimo: baterijos naudojamos tik tuo metu, kai keleivis laikosi už rankenos. Kai tik jis išlipa iš autobuso, žaidimas automatiškai išsijungia.

Gaila, tačiau „Game Strap“ – kol kas tiktai konceptas…

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.