GAZ pristatė namus ant ratų

spalio 13 03:58 2015 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

apie-ant-ratu1„GAZ grupė“ pristatė du naujus automobilius, skirtus turizmui ir poilsiui. Tai – „Autonamai“ ant „GAZel NEXT“ važiuoklės ir „Medžiotojas“ ant „Sobol 4×4“.

 

 

 

Pirmajame modelyje telpa septyni žmonės. Salone sumontuotas kondicionierius, dujinis šildymas, biotualetas, prausyklė, dušas, dujinė plytelė, šaldytuvas ir pan. Dvigubi plastikiniai langai palaiko komfortišką temperatūrą žiemą.

Automobilyje įrengtas miegamasis, virtuvė su visais būtinais baldais. Transporto priemonėje, sumontuotoje ant „GAZel NEXT“, yra papildoma ištraukiama sekcija – tai suteikia dar daugiau erdvės keliautojams.

„Medžiotojo“, sumontuoto ant „Sobol 4×4“ važiuoklės, visi ratai – varomi. Galinis tiltas – „Eaton“. Optimali kėbulo geometrija ir lanksti pakaba suteikia galimybę automobiliui įveikti bet kokią bekelę.

Ant automobilio stogo sumontuota bagažinė daiktams susidėti, taip pat laiptai ir papildoma žibintų pora. Keleivių sėdynės pasisuka, yra atsilenkiantis staliukas ir daugybė lentynų daiktams bei instrumentams susidėti.

Automobiliuose montuojami „Cummins ISF 2,8“ varikliai.

 

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka