Hibridai Kinijoje

gegužės 12 04:01 2011 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Maždaug tūkstantis „Foton Motor Euro V hybrid“ autobusų važinėja Pekino mieste. Tai gerokai prisidėjo prie taršos mažinimomieste.

Kasmet „Foton Motor“ investuoja milijardus juanių naujoms, alternatyvius degalus naudojančioms transporto sistemoms kurti. Per metus čia pagaminama apie penkis tūkstančius autobusų, naudojančių alternatyvius degalus ir apie 400 tūkstančių energiją taupančių variklių. „Foton Motor“ – didžiausias transporto priemonių, naudojančių alternatyvius energijos šaltinius, gamintojas pasaulyje.

Jau 1400 hibridinių autobusų „Foton Euro V“ važinėja skirtinguose Kinijos Mietuose – Gandžou, Čangša, Kunjamine, Handžinge, Nančange ir, žinoma, Pekine.

Hibridinius „Foton Motor“ išbando JAV, Didžioji Britanija, Tailandas ir Lenkija.

Be „Euro V Hybrid“ autobusų, „Foton Motor“ siūlo rinkai elektrobusus, kurie taip pat jau važinėja daugelyje pasaulio šalių.

„Foton“ filialai išsidėstę ne tik Kinijoje, bet ir Japonijoje, vokietijoje bei Taivanyje. Iš viso koncerne dirba apie 30 tūkstančius žmonių.

Parengė Lina Jakubauskienė

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.