Į naujos koncepcijos „Statoil“ degalinę šalia Garliavos – 2,4 mln. eurų investicijos

kovo 15 04:52 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Svarbiausiame Baltijos šalių transporto koridoriuje „Via Baltica“ šalia Garliavos Kanados kapitalo bendrovė „Circle K Lietuva“ atidarė naujos koncepcijos „Statoil“ degalinę, į kurią investavo 2,4 mln. eurų. Šioje degalinėje rytais bus galima įsigyti šiltos avižų košės, dieną – sriubos, taip pat išgerti šviežiai spaustų apelsinų sulčių ar sveikuolišką glotnutį (angl. smoothie).

 

„Įrengę sveikatingumo tendencijas atitinkančią šviežio maisto zoną, siekiame pakeisti savo klientų patirtį ir pritraukti daugiau tų, dėl kurių nuolat plečiame sveikatai naudingų pasirinkimų galimybes. Judriu „Via Baltica“ greitkeliu važiuoja daug vilkikų, kurių vairuotojai ne visuomet gali sau leisti suvalgyti šviežio, šilto maisto. Taip pat orientuojamės ir į nespėjančius papusryčiauti ar papietauti namuose – nuo šiol be kaltės jausmo jie galės tai padaryti degalinėje“, – sako „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas.

Į šviežio maisto paruošimo įrangą naujai pastatytoje Garliavos degalinėje „Circle K Lietuva“ investavo apie 50 tūkst. eurų, be to, įrengė 20 sėdimų vietų valgantiesiems. Pasak S.Mačiuko, panašios koncepcijos „Circke K“ degalinės šiuo metu veikia Airijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir yra mėgstamos klientų. Lietuvoje tokio tipo degalinė yra pirmoji.

Rytais avižinė košė „Statoil“ Garliavos degalinėje bus patiekiama natūrali, o norimus priedus: ­druską, cukrų, sviestą, razinas, uogienę bus galima pasirinkti pagal skonį. Pietų metu klientams bus siūloma karšta sriuba. Tuo tarpu šviežių sulčių mėgėjams degalinėje bus įrengta sulčiaspaudė apelsinų sultims spausti.

„Pateiksime penkių skonių glotnučius: su avietėmis, braškėmis, šilauogėmis, bananais, kokoso pienu bei populiariaisiais lapiniais kalė kopūstais. Savo sveikata besirūpinantys žmonės žino, kad glotnučiai yra puiki alternatyva greitiems užkandžiams. Šis gėrimas yra puikus vitaminų ir mineralinių šaltinis, leidžia greitai pasisotinti, neapsunkti“, – teigia „Circle K Lietuva“ rinkodaros direktorė Renata Timoščik.

Tik „Statoil“ Garliavos degalinėje prie dešrelių bus galima rinktis ne bandelę, o karštą bulvių košę. Be to, šioje degalinėje išbandoma nauja Lietuvoje koncepcija – šviežiai gaminami, iš anksto nesutepti sumuštiniai.

„Dar labiau pagerinome aptarnavimo patogumą pilantis degalus. Garliavos degalinėje įrengėme dvi greitaeiles didelio našumo pompas, skirtas vilkikų vairuotojams, todėl sunkiasvoriai automobiliai bus aptarnaujami greičiau. Be to, Garliavos degalinėje įrengta daugiau nei įprastai parkavimo vietų tiek sunkiasvoriui transportui, tiek lengviesiems automobiliams, siūlome daugiau komforto poilsio vietose”, – sako S. Mačiukas.

Garliavos degalinėje siūlomas visas aukščiausios kokybės „miles“ bei „milesPLUS“ degalų asortimentas.

Po degalinės Garliavoje atidarymo „Circle K Lietuva“ valdo 80 degalinių tinklą visoje šalyje: 68 visapusiško aptarnavimo Statoil degalines ir 12 automatinių Statoil 1-2-3 degalinių.

Šiemet į tinklo plėtrą „Circle K Lietuva“ planuoja investuoti daugiau nei 10 mln. eurų.

 

prim.lt