Į Vilnių grįžta naktiniai autobusų maršrutai

27 liepos 12:45 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo liepos 29 d. Vilniuje pradeda važiuoti naktiniai autobusai, kurie iš penktadienio ir iš šeštadienio naktimis sostinės gyventojus veš 5 skirtingais maršrutais, aprėpiančiais didžiąją dalį miesto gyvenamųjų rajonų.

Vasarai persiritus į antrąją pusę – mieste daugėja iš atostogų grįžtančių gyventojų, todėl savaitgaliais ir vėl suaktyvėja naktinis miesto gyvenimas. Norint pagerinti susisiekimą nakties metu, nuo liepos 29 d. iki rugsėjo 4 d. laikotarpiu į Vilnių grįžta naktinių maršrutų autobusai.

Kaip patogiai nuvykti į miesto centrą?

  • iki Vinco Kudirkos aikštė stotelės – 1G, 11, 53 ir 88 maršrutų autobusais bei 2, 3, 6, 12 maršrutų troleibusais;
  • iki Arkikatedra stotelės – 10, 11, 33 ir 88 maršrutų autobusais;
  • iki stotelės Karaliaus Mindaugo tiltas – 6G maršruto autobusais bei 2, 3, 4, 17 maršrutų troleibusais;
  • iki Dailės akademija stotelės – 10, 33 ir 89 maršruto autobusais, bei „Užupio“ stotelės minėtų maršrutų autobusais bei 11 maršruto autobusais;
  • iki Rotušė Vokiečių stotelių – 89 maršruto autobusais.

Grįžtant iš miesto centro

Naktiniai viešojo transporto maršrutai:

  • 101N Saulėtekis–Žygimantų g. –Savanorių–Laisvės pr.–Fabijoniškės
  • 102N Pilaitė–Žvėrynas–Žygimantų–Maironio g.–Stotis
  • 103N Santariškės–Didlaukio–Kalvarijų–Pylimo g.–Stotis–Gerosios Vilties st.
  • 104N Ateities–Žirmūnų–Pylimo g.–Naujininkai
  • 105N Pašilaičiai–Šeškinė–Konstitucijos pr. –Žygimantų g.–Olandų g.–Pavilnys–Parko g.

Kaip įprasta, šie autobusų maršrutai kursuos naktimis iš penktadienio į šeštadienį bei iš šeštadienio į sekmadienį, o mieste reguliariai važinėja Oro uostą su miesto centru jungiantys 88N maršruto autobusai.

Primenama, kad naktiniuose autobusuose galioja įprasti viešojo transporto bilietai. Bilietus galima lengvai įsigyti mobiliosiose programėlėse m.Ticket ir Trafi arba iš vairuotojo.

Naktinių autobusų maršrutų eismo tvarkaraščiai jau skelbiami www.judu.lt. Taip pat informacija bus atnaujinta stotelėse.

Taip pat nuo liepos 29 d. darbo dienomis koreguojami 1G ir 1 autobusų maršrutų, darbo ir poilsio dienomis 2G autobusų maršruto, o poilsio dienomis – 35, 36, 66, 76 autobusų maršrutų eismo tvarkaraščiai. Atnaujinti tvarkaraščiai skelbiami www.judu.lt ir artimiausiu metu bus atnaujinti tvarkaraščiai ir stotelėse.

Atmintinė keleiviams

Kelionę susiplanuoti padės patogus JUDU įrankis https://bit.ly/GreiciausiasMarsrutas.

Viešojo transporto eismo judėjimą galite stebėti tiesiogiai https://bit.ly/VirtualiSvieslente.

JUDU atsakinga už viešojo transporto paslaugų organizavimą, automobilių stovėjimo infrastruktūrą mieste ir darnių keliavimo būdų skatinimą. Įmonė taip pat  užtikrina saugų miesto eismo organizavimą ir kartu su Vilniaus miesto savivaldybe diegia inovatyvius sprendimus, kuriančius vaikštomą miestą Vilnių.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.judu.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.TicketTrafi), telefonu +370 5 210 70 50.

SĮ Susisiekimo paslaugos informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka