Išrinktas naujas „Busturo“ generalinis direktorius

by Lina | liepos 26, 2016 4:22 am

busturas[1]Šiaulių miesto savivaldybės uždarosios akcinės bendrovės „Busturas“ valdyba patvirtino naują generalinį direktorių. Juo išrinktas šiaulietis Vaidas Seirackas.

Jį iš 59 kandidatų atsirinko atrankos komisija, o bendrovės valdyba šiai kandidatūrai pritarė. Naujasis direktorius pradės dirbti, kai bus gauta pažyma apie jo asmenį iš specialiųjų tyrimų tarnybos.

Kaip informavo administracijos direktorius Eduardas Bivainis, konkurse į „Busturo“ generalinio direktoriaus pareigas dokumentus atsiuntė išties daug pretendentų, tačiau ne visi jie atitiko keliamus reikalavimus. Į pokalbį buvo pakviesta 16, o atvyko 8 pretendentai.

45 metų Vaidas Seirackas iki konkurso dirbo įmonių grupėje „Girteka“ sunkvežimių ir priekabų serviso direktoriumi. Jis Šiaulių valstybinėje kolegijoje yra baigęs automobilių techninės eksploatacijos ir remonto profesinį bakalaurą, Šiaulių universitete – mechanikos inžinerijos bakalauro programą, dirbo įvairiose transporto įmonėse inžinerinį ir administracinį darbą.

E. Bivainis pripažino, kad naujam vadovui teks spręsti nemažai susikaupusių įmonės problemų. Tai transporto bazės optimizavimas, sąnaudų mažinimas, maršrutų efektyvumo užtikrinimas.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/07/busturas.png

Source URL: https://ebus.lt/isrinktas-naujas-busturo-generalinis-direktorius/