JAV – neįprastas autobusas sunkvežimis su miegamosiomis vietomis

birželio 08 03:18 2016 Spausdinti straipsnį Įdomybės Lankytojai

apie-amerikaJAV atsirado originali transporto priemonė, skirta mėgėjams keliauti. Ant sunkvežimių važiuoklės sukurti nebrangūs autobusai su miegamosiomis vietomis keleiviams.

 

 

 

Šią vasarą transporto priemonės pradės važinėti Kalifornijoje. Jos veš keleivius iš San Francisko į Los Andželą. Idėja taip patiko vietos gyventojams, kad jie išpirko visus bilietus dar prieš prasidedant kelionių sezonui.

Unikalūs autobusai sumontuoti ant „Volvo VNL“ važiuoklės. Miegamosios vietos įrengtos sunkvežimio kėbule, čia taip pat yra ir bagažo skyrius. Bagažinėje keleiviai gali vežtis dviračius.

Keleiviai įsitaiso atskirose kupe, kur yra elektros lizdai elektroniniams prietaisams įkrauti, taip pat veikia nemokamas WiFi internetas. Jei keleiviai nori važiuoti sėdėdami, jie gali pereiti į specialią zoną, kur sumontuotos sėdynės ir staliukai, rašo diasporanews.com.

Kelionė tokiomis transporto priemonėmis kainuoja pigiau nei įprastais autobusais. Bilietas iš San Francisko į Los Andželą ar atgal atsieis žmogui 48 dolerius. Tokia pat kelionė lėktuvu kainuotų gerokai brangiau.

Nors autobusas į paskirties punktą atvyksta šeštą ryto, keleiviai, kuriems sunku keltis, savo vietose gali miegoti iki pusės aštuonių.

 

eBus.lt

Organizatorių nuotraukos