Ką daryti, jei įsimylėjai autobuse?

rugpjūčio 27 04:12 2012 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Kaip žinia, įsimylėti bei sutikti sau skirtąjį galima bet kur. Tačiau ką daryti, jei tai nutinka autobuse, ir simpatijų objektas jau išlipo ankstesnėje stotelėje? Nuo šiol patikusiam vaikinui ar merginai žaviausia pasaulyje šypsena įrašą galima palikti Ciuricho Viešojo transporto valdybos interneto puslapyje.

„Tu – mergina baltomis kelnėmis ir žydrais marškinėliais. Aš sėdėjau tramvajuje greta tavęs, taip pat buvau baltomis kelnėmis. Susitikime išgerti kavos?“ Tokie ir panašūs pranešimai, palikti nepažįstamiesiems ar nepažįstamosioms, kasdien atsiranda Ciuricho viešajam transportui skirtame tinklapyje. Nors projektas „Gesehen@VBZ“ dar naujas, tačiau jau spėjo išpopuliarėti tarp antrųjų pusių ieškančių šveicarų.

Ciuricho Viešojo transporto valdybos atstovai, pristatydami naująjį projektą, teigia: „Mes norime žmonėms suteikti galimybę susipažinti net tokiu atveju, jei jiems neužtenka drąsos patikusio žmogaus užkalbinti transporto priemonėje tiesiogiai“.

Norėdamas palikti pranešimą simpatijų objektui, šveicaras privalo įsiregistruoti interneto tinklapyje gesehenatvbz.ch. Vardo ir pavardės nurodyti nereikia, pakanka interneto pašto dėžutės adreso. Taip pat reikia įrašyti, ieškomojo lytį, autobuso ar tramvajaus maršruto numerį, laiką bei stotelę, kurioje susitiko žvilgsniai.

Tinklapiu naudojasi ne tik viešojo transporto keleiviai. Čia savo pranešimus palieka ir patrauklius nepažįstamuosius ar nepažįstamąsias sporto klubuose, parkuose ar kitose vietose sutikę vaikinai ar merginos. Tiems, kurie neišdrįsta užkalbinti patikusio žmogaus, anoniminis pranešimas gali tapti vieninteliu būdu užmegzti draugystę.

Atpažinusieji save iš paliktojo pranešimo, gali išsyk parašyti jo autoriui ir susitarti dėl susitikimo. Po 40 dienų pranešimas iš tinklapio ištrinamas automatiškai.

Parengė Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.