„Kauno autobusai” darbuotojų profesinė sąjunga pasirašė sutartį dėl poilsio Šventojoje

by Lina | 16 gegužės, 2023 3:37 am

Gegužės 12 d. pasirašėme nuomos sutartį su poilsio namais „Elektronas“. Sutartį pasirašė bendrovės „Kauno autobusai” darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Bronius Bučelis ir poilsio namų direktorė Daiva Daujotienė, dalyvavo finansininkė Jurgita Dulinskienė, kuri paruošė nuomos sutartį.

Reikia pripažinti, mūsų bendrovės darbuotojai ypač palankiomis kainomis galės ilsėtis poilsio namuose, nes jau šiais metais namelių kainos užsisakiusiems asmeniškai brangs 10-20% priklausomai nuo pasirinkto vasaros laikotarpio.

Darbuotojų profesinės sąjungos  komitetas 20% kompensuos darbuotojams ir jų šeimos nariams kelialapio kainos. Apmokėsime už patalynę ir pagalvės mokestį.

Birželio mėnesį ilsėsis 55 darbuotojai, liepos mėnesį 55 darbuotojai ir rugpjūčio mėnesį 64 darbuotojų. Taigi, vasaros laikotarpyje ilsėsis 174 darbuotojai.

            Primenu nuomos sutartyje nustatyta bendrovės darbuotojams kainos:

            Birželio 1-23 dienomis kambarių su patogumais kaina:

Birželio 24-30 dienomis kambarių su patogumais kaina:

Liepos 1-Rugpjūčio 21 dienomis kambarių su patogumais kaina:

Rugpjūčio 22-Rugsėjo 20 dienomis kambarių su patogumais kaina:

Nuomojant 6 paras, nuolaida namelio kainai 5,00 Eur už parą.

Direktorė paminėjo, kad daugelyje namelių yra pasikeitimų. Poilsiautojų patogumui įrengti elektriniai gyvatukai ir virtuvėse pastatytos kriauklės.

Darbuotojų profesinės sąjungos komitetas bendrauja ir nuomoja poilsio namus „Elektronas“ darbuotojams daugiau kaip 15 metų.

 Bronius Bučelis

Source URL: https://ebus.lt/kauno-autobusai-darbuotoju-profesine-sajunga-pasirase-sutarti-del-poilsio-sventojoje/