„Kauno autobusai“ darbuotojų profesinės sąjungos įkūrimo 30-mečio minėjime – garbūs svečiai ir apdovanojimai aktyviausiems nariams

by Lina | 6 gruodžio, 2021 5:22 am

Renginys vyko Lietuvos Karininkų ramovėje gruodžio 4 d. Jį vedė Vilius Kaminskas ir Jurgita Dulinskienė.

Minėjime dalyvavo Seimo narys Aurelijus Veryga, Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Rikteris, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos generalinė sekretorė Janina Matuizienė, Lietuvos profesinių sąjungų „Solidarumas“ pirmininkė pavaduotojas Rimtautas Ramanauskas, Lietuvos profesinių sąjungų „Aljansas“ pirmininkas Audrius Cuzunauskas, Lietuvos geležinkelių Darbuotojų profesinių sąjungų Federacijos pirmininko pavaduotojas Valerijus Cigankovas, UAB „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Algirdas Markevičius, Estijos transporto profesinių sąjungų Federacijos pirmininkas Ullar Kallas, Latvijos transporto Federacijos pirmininkas Jurijus Kalniš, Kauno miesto savivaldybės tarybos narys Rytas Kupčinskas, UAB „Kauno autobusai“ generalinis direktorius Mindaugas Grigelis, LPSK Kauno regiono centro pirmininkė Jovita Jančiauskienė ir 170 darbuotojų ir jų šeimos nariai.

Minėjimas prasidėjo Lietuvos himnu, kurį atliko solistas Liudas Mikalauskas. Renginio vedantysis dalyvavusius supažindino su darbuotojų profesinės sąjungos istorija, kuria galima rasti tinklalapyje www.dpskaunas.puslapiai.lt ir visus dalyvius pasveikino su gražiu jubiliejumi.

Profsąjungos pirmininkas profsąjungos ir šeimos narius pasveikino su įkūrimo 30 mečiu ir palinkėjo būti vieningiems sprendžiant darbuotojų problemas stiprinant socialinį dialogą.

Dalyviams koncertavo Lietuvos operos ir baleto solistas Liudas Mikalauskas, kuris atliko ištraukas iš operečių, bendravo su publika gyvai ir taip išjudino minėjimo dalyvius.

Pirmininkas įteikė padėkos raštus profesinės sąjungos nariams už siekį stiprinant darbuotojų profesinę sąjungą.

Susirinkusiems koncertavo grupė „Lietuvaičiai“. Vėliau kviesti svečiai pasveikino darbuotojų profesinės sąjungos narius ir pirmininką su gražiu jubiliejumi, linkėjo gražių tradicijų.

Po minėjimo darbuotojai ir jų šeimos nariai bendravo su svečiais, dalijosi įspūdžiais po įvykusio renginio ir linksmai kartu su grupe „Šypsena“ leido vakarą.

Renginys paliko nepakartojamus įspūdžius visiems jo dalyviams.

Bronius Bučelis

Endnotes:
  1. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2021/12/30.jpg
  2. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2021/12/30-1.jpg
  3. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2021/12/30-3.jpg
  4. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2021/12/30-2.jpg

Source URL: https://ebus.lt/kauno-autobusai-darbuotoju-profesines-sajungos-ikurimo-30-mecio-minejime-garbus-sveciai-ir-apdovanojimai-aktyviausiems-nariams/