Kauno autobusų parką papildė nauji mažieji autobusai

by Lina | 23 rugsėjo, 2016 4:20 am

apie-k-m[1]Pirmąjį rudens mėnesį bendrovės „Kauno autobusai“ transporto priemonių parką papildys dešimt visiškai naujų „Mercedes-Benz“ markės mažųjų autobusų. Tai – dar viena bendrovės investicija į viešojo transporto keleivių komfortą ir ekologišką transportą.

 

Dešimt ryškios, kauniečiams jau įprastos, raudonos spalvos mažųjų autobusų dar šį rudenį bus parengti vežti keleivius 9-uoju, 19-uoju, 22-uoju, 33-uoju, 44-uoju, 61-uoju ir 65-uoju maršrutais. Būtent tais maršrutais, kuriuose keleivių srautas kiek mažesnis ir įprastam 12-kos metrų autobusui kyla keblumų manevruojant siaurose sankryžose ir gatvėse.

„Komforto naujuose autobusuose netrūks nei keleiviams, nei vairuotojams, – teigė bendrovės generalinis direktorius Mindaugas Grigelis. – Šiuose autobusuose sumontuotos šiuolaikinės salono šildymo ir kondicionavimo sistemos, patogios sėdimos vietos, erdvi stovinčių keleivių aikštelė. Nuo saulės spindulių keleivius apsaugos tamsinti stiklai, veiks elektroninė keleivių informavimo sistema. Reiktų paminėti ir tai, jog autobusai atitinka Euro 6 emisijos standartus“.

Naujieji autobusai – žemagrindžiai, pritaikyti neįgaliesiems. 16 sėdimų ir 6 stovimų vietų autobusai turi dviejų metų garantiją, tačiau tikimasi, kad net ir intensyviai eksploatuojami jie bent 5-6 metus tarnaus nereikalaudami didesnių investicijų remontui.

„Žengdami šį žingsnį žiūrėjome ne tik per ekonominę, bet ir per moralinę prizmę. Manome, jog kauniečiai nusipelnė šiuolaikiškesnio ir komfortiškesnio viešojo transporto“, – pridūrė Mindaugas Grigelis.

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/09/apie-k-m.jpg
  2. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/09/apie-k-m2.jpg
  3. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/09/apie-k-m3.jpg
  4. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/09/apie-k-m4.jpg
  5. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/09/apie-k-m5.jpg
  6. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/09/apie-k-m.jpg

Source URL: https://ebus.lt/kauno-autobusu-parka-papilde-nauji-mazieji-autobusai/