„Kautra“ veš „Trakų“ futbolininkus įspūdingai apklijuotu autobusu (video)

by Lina | 3 gegužės, 2018 3:53 am

„Trakų“ futbolininkai nuo šiol į išvykos rungtynes keliaus klubo simbolika ir nuotraukomis papuoštu autobusu.

 

 

 

 

 

 

 

„Pačią idėją vertinu labai pozityviai. „Trakų“ klubas vis dar auga, tobulėja, o tokie dalykai prie to tobulėjimo labai prisideda. Labai smagu matyti taip gražiai apklijuotą autobusą. Apskritai, komfortiška kelionė yra vienas svarbesnių dalykų, norint tinkamai pasiruošti rungtynėms. Labai džiaugiuosi, kad tokie dalykai vyksta „Trakų“ klube, nes tai motyvuoja toliau dirbti ir tobulėti,“ – kalbėjo ekipos veteranas Deividas Česnauskis.

Autobuso dizaine įamžinta simbolinė akimirka – sėkmingas žygis UEFA Europos lygos turnyre. Išvydę šį autobusą, žmonės, neabejotinai, turės papildomą progą sužinoti apie „Trakų“ klubą ir prisimnti geriausius ekipos išgyvenimus.

„Žiūrint į šį autobusą, iš karto prisimename pernykštį žygį Europoje. Tai motyvuoja nesustoti ir bandyti pakartoti šią sėkmę. Galvoju, tiek futbolininkams, tiek kitiems bus labai super,“ – vos išvydęs autobusą sakė komandos kapitonas Valdemaras Borovskis.

Šis autobusas į rungtynes veš ne tik pagrindinę, tačiau ir B komandą, kuri rungtyniauja pirmoje šalies lygoje. Tai reiškia, kad autobusą bus galima pamatyti praktiškai visoje Lietuvoje, o daugeliui žmonių tai bus papildoma galimybė papildomai susipažinti su riteriais.

Autobusas, skirtas „Trakų“ futbolo klubui papuoštas komandos simbolika tiek iš lauko, tiek iš vidaus.

„Džiugu, kad į mūsų sporto autobusų šeimą prisijungia ir „Trakų“ futbolo klubo autobusas. Tikrai smagu matyti dar vieną visiškai apklijuotą, tiek išorėje, tiek viduje papuoštą autobusą. Tikiu, kad šis autobusas pridės komandai dar daugiau solidumo ir „Trakai“ bus dar geriau matomi visoje šalyje“, – partneryste džiaugėsi „Kautros“ marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Vaizdo medžiagą žiūrėkite čia:

Kautros informacija ir nuotraukos

 

Endnotes:
  1. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/05/apie-kautr-tr1.jpg
  2. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/05/apie-kautr-tr.jpg
  3. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/05/apie-kautr-tr3.jpg
  4. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/05/apie-kautr-tr4.jpg
  5. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/05/apie-kautr-tr5.jpg

Source URL: https://ebus.lt/kautra-ves-traku-futbolininkus-ispudingai-apklijuotu-autobusu-video/