Keleivės padėka paslaugiam autobuso vairuotojui

by Lina | 18 birželio, 2018 2:49 pm

Socialiniame tinkle Facebook įkelta padėka Tauragės autobusų parko vairuotojui. Taip pat – ir jauno, paslaugaus vairuotojo nuotraukos. Pateikiame jį savo skaitytojams.

 

 

 

„Nesu tikra, kad šiais laikais jaunam ir geram žmogui Lietuvoje labai gera gyventi, bet labai norėčiau, kad šis jaunuolis, kuris jau ne pirmą kartą (ne tik mane) stebina savo nuoširdumu, gerumu, nuovokumu, būtų bent jau laimingas ir pastebėtas.

Jau mano jaunystės laikais seneliai sakydavo, kad jaunimas ,,jau ne tas“, neva, prastesnis, nei jų karta. Nesistebėjau, kad jie taip sako, nes mes, pokariniai, tikrai buvome ,,kitokie“, bet, sutikite, visada, visais laikais buvo ir yra visokių – dorų, gerų, dėmesingų ir nesupratingų… Jei smetoninė karta sakydavo, kad gerumas – tai Dievo malonė, tai pokarinė – jokiais dievais netikinti, nelabai norėjo būti gera, nes geram žmogui, kažkodėl taip atrodė, lengviau ,,sprandą nusukti“. Ir dar, pripažinkime, visais laikais doram žmogui sunkiau sekasi ,,skintis“ kelią į gyvenimą. Bet čia, man atrodo, priklauso nuo to, kokioje visuomenėje jaunas ir doras žmogus gyveno, gyvena ir gyvens. Bent jau aš taip manau, kad gera ar bloga jaunam žmogui gyventi priklauso nuo visuomenės mentaliteto, nuo tarpusavio (jaunų, pagyvenusių bei senų žmonių) susitarimo.

Taigi, labai jau noriu draugiškai gyventi 😉 Todėl negaliu apsimesti nepastebėjusi neeilinio gerumo jauną žmogų. Su juo jau susiduriu ne pirmą kartą. Nežinau jo nei vardo, nei pavardės. Jei paklausčiau, ko gero, pasakytų, bet aš noriu, kad visuomenei apie jį kas nors rimčiau parašytų, papasakotų, kas jis, iš kur jis. Užtat aš žinau, kad jis labai fainas Tauragės autobusų parko vairuotojas. Čia nereikia būti detektyvu, kad tai išsiaiškinčiau 😉 Mat važinėjuosi būtent tais maršrutiniais (priemiestiniais ir tarpmiestiniais). Autobusai, pastaraisiais metais, kaip kišenės, vos telpame, o kai kurie keleiviai taip ir lieka ,,su nosimi“ laukti vietos į dar pusvalandžiu vėliau pravažiuojantį autobusą. Taigi, autobusas mažas, o mes, senjorai, antradieniais su didžiausiomis terbomis važiuojantys iš kaimo į Tauragę ir atgal tokiu pat maršrutu namo, su savo terbomis jau sunkiai betelpame, tiesiog vienas kitam taką autobuse užgriozdiname. Tai ką jūs manote, mano minimas vairuotojas vos ne su kiekvienu senjoru ,,dirba atskirai“, terbeles sudeda (sukilnoja) į bagažinę, stotelėse jas išima, patogiai paduoda, išlaipina, ranką paduoda. Dabar jau pripratau prie tokio jo elgesio, (greitai prie gero priprantama) lyg ir norma tapo, o pirmais kartais, tai net graudulys apimdavo matant jo širdies gerumą, jo neįprastai dorą elgesį. Labai norėčiau žinoti, ar Tauragės autobusų parko administracija žino, kokį turi šaunų žmogų? Ar jis vertinamas?

Labai norėčiau, kad šis jaunas žmogus neprarastų širdies šilumos, jautrumo ir nuovokumo.

Dar nežinau, mielas jaunuoli, tavo vardo, bet nuoširdžiai tau linkiu, būk laimingas.

Tikiu, kad tavimi didžiuojasi tėvai, draugai ir kolektyvo nariai, kad tave kas nors pažįsta ir garsiai , gal netgi raštu, mums paviešins kuo tu vardu.

Iš nekokybiškų nuotraukų (nes neatsiklaususi fotografavau – nenorėjau, kad visai nusisuktų, nes kuklūs žmonės dažniausiai būtent taip sureaguoja į mano. ,intervenciją“ ) Tauragės autobusų parko administracijai teks, kaip detektyvams, išsiaiškinti, kas jis ir, jei nesudėtinga, visuomenei paviešinti. Dėkoju. Šįkart, tai yra birželio 12 d., 11:10 val. autobusas iš Tauragės pirmos aikštelės. važiavo į Šiaulius“.

Endnotes:
  1. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/06/apie-taurages.jpg
  2. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/06/apie-taurages1.jpg
  3. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/06/apie-taurages2.jpg

Source URL: https://ebus.lt/keleives-padeka-paslaugiam-autobuso-vairuotojui/