Keleiviai nepasimetė – patys išgelbėjo savo gyvybes

by Lina | kovo 18, 2016 5:04 am

apie-sedynes1[1]Kovo 16 d. apie 18.30 val. keliu A1, Vilnius-Kaunas-Klaipėda, nuo Rumšiškių Kauno kryptimi važiavo mikroautobusas „Ford Transit“, vairuojamas 1951 m. gimusio vyro, kuriam, ties 90,7 km praradus sąmonę, automobilis trenkėsi į kairėje kelio pusėje įrengtus kelio atitvarus.

 

Tik pastabių ir nedelsiant aktyviai reagavusių keleivių pastangomis, transporto priemonė už kelių kilometrų buvo sustabdyta. Transporto priemonėje vyko 4 keleiviai, kurie nenukentėjo. Sustojus keleiviai puolė gaivinti vairuotojo, kol į įvykio vietą atvykę medikai perėmė ir tęsė vyro  gaivinimą, tačiau 19.11 val. buvo konstatuota žmogaus mirtis.

Eismo įvykio metu apgadinta transporto priemonė, kelio atitvarai. Kauno apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Vairuotojai, pajutę blogai, nedelsiant sustokite, netęskite kelionės tikėdamiesi, kad sveikata pagerės, nerizikuokite savo ir kitų sveikata ar gyvybėmis. Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

 

Kauno apskr. VPK informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/02/apie-sedynes1.jpg

Source URL: https://ebus.lt/keleiviai-nepasimete-patys-isgelbejo-savo-gyvybes/