Keleivinis dviratis – draugų kompanijoms

vasario 23 04:48 2016 Spausdinti straipsnį Įdomybės Lankytojai

confeAmerikietis išradėjas Erikas Stalleris, gyvenantis Amsterdame, išrado dviratį. Sakysite – ir kas čia nuostabaus? Ogi tai, kad šis dviratis – daugiavietis. Išradėjas jį pavadino „ConferenceBike“.

 

 

Dviratis – su trimis ratais, jis skirtas vežti septynis keleivius: vienas – prie vairo, o likusieji sėdi ratu. Jei pageidauja, keleiviai mina pedalus, nors tai daryti jiems nėra būtina. Kaip nebūtina dviračiu važiuoti ir visiems septyniems keleiviams – jis tinka ir vienam. Tačiau, be abejo, vienam nebus taip linksma, kaip su didele kompanija, perspėja projekto autorius.

„ConferenceBike“, be abejo, nėra nei pernelyg greita, nei pernelyg praktiška transporto priemonė – ji skirta pramogoms bei linksmybėms. Pasak projekto autoriaus, keleivinis dviratis – puiki vieta susipažinti bei atsikratyti streso; važiuojant juo nuotaika pasitaiso net didžiausiam niurzgaliui.

Dviratis sveria apie 200 kilogramų, jo matmenys 2,5×1,7×1,4 m. Maksimalus greitis važiuojant nuokalne – 35 km/val., vidutinis – 10-15 km/val.

 

eBus.lt

Organizatorių nuotraukos