Keleivių dėmesiui: Guriuose perkeliama Tautų, o Liepkalnyje – Žirnių stotelė

balandžio 20 03:46 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

 „Susisiekimo paslaugos“ informuoja apie viešojo transporto stotelių pakeitimus. Gurių g. Kalnėnų kryptimi, jau anksčiau įrengus naują viešojo transporto stotelę, nuo šiol jai suteikiamas Tautų pavadinimas – nuo balandžio 20 d. čia stos 58 maršruto autobusai. Be to, Gurių g. išlieka ir esamos dvi Tautų stotelės, tik viena jų kryptimi link Kalnėnų, atsižvelgiant į keleivių srauto tendencijas, pervadinama į stotelę „Pagal pareikalavimą“.

Keleiviams primenama, kad norint išlipti stotelėje „Pagal pareikalavimą“ reikia informuoti vairuotoją viešajam transportui dar stovint stotelėje – tai yra prieš stotelę „Pagal pareikalavimą“ –  ir iš anksto prieiti prie viešojo transporto priemonės durų.

Be to, nuo balandžio 20 d. iki gegužės 7 d. dėl Žirnių – Minsko pl.–Liepkalnio g. sankryžos rekonstrukcijos darbų laikinai bus perkelta Žirnių viešojo transporto stotelė Oro uosto kryptimi, įrengiant ją apie 70 m arčiau Minsko plento. Šioje stotelėje, kaip įprastai, stos 2 ir 88 maršrutų autobusai.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.judu.lt, viešojo transporto stotelėse esančiose švieslentėse, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Vilniustransport.lt