Keleivių patogumui – nauja stotelė Šiauliuose

liepos 23 04:05 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Pastaruoju metu Šiauliai intensyviai keičiasi, gražėja, tobulėja ir be abejonės tampa vis patrauklesniu bei patogesniu miestu. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos saugaus eismo komisijos posėdžio, vykusio 2021 m. birželio 29 d., metu priimtas sprendimas nuo rugpjūčio 1 d. įrengti naują, ilgai lauktą ir tikime, kad keleiviams labai reikalingą autobusų sustojimo stotelę šalia Universiteto bibliotekos prieš Centro polikliniką Vytauto g. Šią stotelę aptarnaus 1, 1A ir 2 maršrutų autobusai.

Artimiausios autobusų stotelės šiai dienai yra Draugystės pr. prie Šiaulių valstybinės kolegijos ir Vytauto g. prieš sankryžą su Dvaro g., t. y. gana toli nuo poliklinikos, kas į polikliniką atvykstantiems žmonėms sukelia daug nepatogumų. Komisija rekomendavo, kad autobusų sustojimas Vytauto g. prie Universiteto būtų įrengiamas laikinai, t. y. nuo 2021 m. rugpjūčio 1 d. iki 2021 m. spalio 30 d., o dėl ilgalaikės autobusų stotelės bus sprendžiama vėliau, įvertinus ar ši idėja pasiteisino.

Dėl stotelės atsiradimo buvo kilę daug diskusijų, nes toje vietoje nėra autobuso sustojimui reikalingos įvažos. Tačiau po ilgų svarstymų šis projektas buvo patvirtintas. Toks sprendimas jau yra pasiteisinęs ir Šiaulių mieste analogiškų stotelių galime rasti ne vieną.

Tikimės, kad tai pagerins viešojo transporto keleivių keliavimą ir pasiekti Centro polikliniką taps paprasčiau.

„Busturo“ informacija ir nuotrauka