Kišiniove baltarusiškų troleibusų bus surenkama daugiau

spalio 24 03:55 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

2011-ųjų spalį Baltarusijos įmonė „Balkommunmaš“ pasirašė sutartį su Moldovos sostinės Kišiniojo „Miesto elektrinio transporto direkcija“ dėl baltarusiškų troleibusų surinkimo.

Autobusai Kišiniove pradėti surinkinėti 2012-aisiais, tuomet nuo įmonės konvejerių nuvažiavo pirmieji 10 troleibusų. 2013-aisiais surinkta jau 20, o iki 2014-ųjų pabaigos iš viso bus surinkta 50 transporto priemonių. 2015-aisiais planuojama surinkti dar 20 baltarusiškų troleibusų.

Troleibusai АКСМ-321 surenkami prižiūrint įmonei „Belkommunmaš“, su garantine baltarusių priežiūra. Troleibusas atgabenamas į Kišiniovą nesukomplektuotas, tik korpusas su langais ir durimis, likusieji komponentai surenkami ar sumontuojami vietoje. Kišiniove montuojamas variklis, kiti agregatai, įrengiamas troleibuso salonas. Kitaip tariant, čia atliekama apie 15 proc. troleibuso surinkimo darbų.

2014-aisiais į Kišiniovą pristatytas ketvirtosios kartos 42003 modelio troleibusas. Jis modernesnis bei erdvesnis už pirmtaką. Be to, neprisijungusi prie laidų, transporto priemonė gali nuvažiuoti apie 500 metrų.

eBus.lt

Organizatorių nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.