Klaipėdoje startuoja mobilioji mokėjimo už automobilio stovėjimą programėlė m.Parking

by Lina | 15 lapkričio, 2018 4:31 am

Klaipėdoje pradeda veikti vilniečių aktyviai naudojama mobilioji programėlė m.Parking. Nuo šiol savo išmaniuosiuose telefonuose ją turintys vairuotojai patogiai atsiskaityti už automobilių stovėjimą vietine rinkliava apmokestintose vietose galės ne tik Vilniuje, tačiau ir uostamiestyje. Mokėjimo už automobilių stovėjimą sistemos diegimą Klaipėdoje įgyvendina Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“, pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“.

 

 

 

„Vilniečių pamėgtos mobiliosios programėlės m.Parking ribos plečiasi. Žengiame į Klaipėdą, todėl naudodamiesi programėle sumokėti už automobilio stovėjimą galės tiek pajūryje besilankantys Vilniaus, tiek patys uostamiesčio gyventojai. Klaipėdoje besiparkuojantiems vairuotojams tai taps papildoma alternatyva už automobilio stovėjimą atsiskaityti greitai ir patogiai – išmaniuoju telefonu“, – sako „Susisiekimo paslaugų“ direktorė Modesta Gusarovienė.

m.Parking paslauga Klaipėdoje galės naudotis visų trijų Lietuvoje mobiliojo ryšio paslaugas teikiančių operatorių vartotojai, statantys automobilius vietine rinkliava apmokestintose vietose šiame mieste. Programėlės dar neturintiems vairuotojams reikės parsisiųsti m.Parking, įvesti savo automobilio valstybinį numerį, pasirinkti miestą ir parkavimo zoną. Įvedus automobilio valstybinį numerį, jis susiejamas su vartotojo telefono numeriu ir rinkliava pridedama prie sąskaitos už mobilųjį ryšį.

Vairuotojai, naudodamiesi m.Parking sistema, moka už automobilio stovėjimo laiką, patys pasirinkdami automobilio pastatymo pradžią ir pabaigą. Užsisakę mokamą automobilių stovėjimo paslaugą vairuotojai bet kada gali savo užsakymą nutraukti. Programėlės lange taip pat rodoma mokėtina suma, o sistema informuoja apie užsakytą paslaugą ir mokėtiną sumą siųsdama pranešimus.

„Toliau plečiame galimybes susimokėti už automobilių stovėjimą Klaipėdoje. Programėlė m.Parking – patogus būdas mažiausiomis pastangomis susimokėti už stovėtą laiką. Kitas privalumas, jog ši programėlė veikia dviejuose miestuose, o tai „palengvina“ išmanųjį telefoną, nes lankantis Vilniuje ar Klaipėdoje nereikia siųstis ir naudoti atskirų programėlių“, – sako „Klaipėdos keleivinis transportas“ direktorius Gintaras Neniškis.

Iškilus klausimams apie programėlės naudojimą Klaipėdoje vairuotojai kviečiami susisiekti su „Klaipėdos keleivinis transportas“ atstovais telefonu 8 800 12344 arba el. paštu sekretoriatas@klaipedatransport.lt[1].

Šiuo metu m.Parking programėle naudojasi apie 110 tūkst. vartotojų.

vilniustransport.lt

 

Endnotes:
  1. sekretoriatas@klaipedatransport.lt: mailto:sekretoriatas@klaipedatransport.lt

Source URL: https://ebus.lt/klaipedoje-startuoja-mobilioji-mokejimo-uz-automobilio-stovejima-programele-m-parking/