Kokios padangos geriausios 2017-ųjų vasarą?

balandžio 25 03:55 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Padangų specialistams skirtame leidinyje „Tyrepress“ įvertinus žymiausius 2017-aisiais atliktus vasarinių padangų testus, absoliučiu nugalėtoju paskelbtas „Goodyear“. Šio gamintojo padangos net penkiuose skirtinguose testuose gavo labai aukštus įvertinimus.

„Tyrepress“ susumavo „AutoBild“, ADAC, „Auto Motor und Sport“, „Autozeitung“, „Gute Fahrt“ ir kitų žymių leidinių šiemet atliktų vasarinių padangų testų rezultatus. Juose padangos pagal surinktų balų skaičių stabdymo, valdymo savybių, pasipriešinimo akvaplanavimui ir kituose bandymuose buvo įvertintos žodinėje skalėje: nuo „nerekomenduojamos“ iki „pavyzdinės“.

Pažymima, kad „pavyzdinės“ (angl. exemplary), „stipriai rekomenduojamos“ (angl. highly recommended) ir „labai geros“ (angl. very good) įvertinimai yra patys aukščiausi – taip paženklintos padangos nekelia net menkiausių abejonių dėl kokybės.

„Goodyear“ padanga „Eagle F1 Asymmetric 3“ aukščiausią galimą įvertinimą – pavyzdinės padangos, – gavo trijuose skirtinguose bandymuose, o to padaryti nepavyko nei vienam kitam gaminiui. „Goodyear EfficientGrip Performance“ dviejuose testuose buvo įvertinta kaip „stipriai rekomenduojama“ bei „labai gera“.

Po penkis aukštus įvertinimus gavo keturi padangų gamintojai, tačiau susumavus jų rezultatus su dukterinėmis įmonėmis, absoliučiu nugalėtoju pripažintas „Goodyear“.

„Keturi gamintojai pasidalijo didžiąją dalį pergalių: „Continental“, „Goodyear“, „Hankook“ ir „Michelin“ gavo po penkis aukštus įvertinimus. Tačiau jeigu pridėtume tris aukštus „Dunlop“ įvertinimus bei vieną „Fulda“, „Goodyear“ šį sezoną yra ryški vasarinių padangų testų nugalėtoja“, – rašoma „Tyrepress“ straipsnyje.

Iš viso bandymuose buvo testuoti 132 įvairių padangų komplektai. Šešios padangos pažymėtos kaip „nerekomenduojamos“, dar bene pusšimtis – kaip „patenkinamos“.

Visą „Tyrepress“ ataskaitą rasite šioje nuorodoje: http://www.tyrepress.com/wp-content/uploads/2017/04/winners-losers-table.pdf