Koreguojami sostinės viešojo transporto tvarkaraščiai

sausio 24 05:08 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo sausio 22 d. (šeštadienio) koreguojami dalis viešojo transporto maršrutų tvarkaraščių, taip pat bus didinama kai kurių maršrutų transporto priemonių talpa. 

Nuo sausio 22 d.:

🚍 Keičiasi 1G, 2G, 3G, 5G, 10 ir 53 tvarkaraščiai. Papildomai 5G autobusų maršrute didinama autobusų talpa – vietoje dviašių planuojamas triašių autobusų kursavimas.

Nuo pirmadienio, sausio 24 d.:

🚍 Atsižvelgus į keleivių srautus ir pasiūlymus, vykdoma eismo tvarkaraščių korekcija dėl patogesnių autobusų kursavimo laikų 34 ir 61 autobusų maršrutuose.

Keleiviams primenama

Po sostinę keliones viešuoju transportu patogu planuoti iš anksto, sekti viešojo transporto užpildymą galima čia: http://bit.ly/PlanuokiteKelionesMieste

Kelionę padės susiplanuoti patogus įrankis: https://bit.ly/GreiciausiasMarsrutas.

Viešojo transporto bilietus įsigyti galima programėlėse m.Ticket, Trafi ar papildyti Vilniečio kortelę savitarnoje: www.judu.lt. Taip pat Vilniečio kortelę įsigyti ir papildyti galima fizinėse bilietų platinimo vietose, jų žemėlapį galima rasti čia: https://bit.ly/3bmu8iw

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.judu.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.Ticket, Trafi), telefonu (8 5) 210 7050.

vilniustransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka