Laikinai keičiasi Alytaus viešojo transporto važiavimo grafikas

lapkričio 09 05:38 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Atsižvelgiant į valstybės lygiu skelbiamą karantiną dėl koronaviruso ir siekiant sumažinti žmonių kontaktą, nuo lapkričio 7 ir iki Lietuvoje paskelbto karantino pabaigos ribojamas Alytaus viešojo transporto važiavimo laikas. 

Kaip keičiasi viešojo transporto grafikas darbo dienomis?

 1. autobusai važiuos nuo ankstaus ryto iki 18:30 val., išskyrus 1 autobuso maršrutą, kuris darbo dienomis kursuos iki 23:39 val.;
 2. autobusas rečiau kursuos  4 maršrutu;
 3. nuo 16:30 val. keičiasi pavienių autobusų maršrutų tvarkaraščių laikai;
 4. laikinai nekursuos autobusai maršrutais 3A ir 5. Primename, kad 5-ojo autobuso maršruto galutines autobusų stoteles (SB „Nemunas“ ir Medicininės reabilitacijos ir sporto centras) galima pasiekti 2-ojo ir 7-ojo maršrutų autobusais. 5-ojo autobuso maršruto alternatyva yra 2-asis autobuso maršrutas, kuris kursuoja iki pat Medicininės reabilitacijos ir sporto centro, tuo tarpu SB „Nemunas“ keleivius, kaip įprasta, aptarnaus 7-asis autobusų maršrutas.

Šeštadieniais 1, 2, 3, 4A, 7, ir 10A autobusai važiuos nuo ankstaus ryto iki 14 val. Sekmadieniais ir šventinėmis dienomis viešasis transportas nevažinės.

KELEIVIŲ PRAŠOME:

 • autobusų stotelėse bei viešajame transporte  dėvėti apsaugines veido kaukes arba respiratorius, be šių apsaugos priemonių keleiviai nebus vežami;
 • laikytis saugaus atstumo;
 • vengti atsiskaitymų grynaisiais pinigais;
 • atsiskaitant grynaisiais pinigais, su savimi turėti smulkių grynųjų pinigų. Prašytume, vengti didesnės vertės (10, 20, 50 Eur) banknotų, nes tokiu atveju gaunate daugiau grąžos, o tai didina užsikrėtimo riziką, be to mažėjant atsiskaitymų grynaisiais, vairuotojas gali neturėti grąžos;
 • pasinaudoti nemokamo persėdimo galimybe per 30 min. nuo pirmo pažymėjimo, jeigu nėra tiesioginio maršruto. Šią privilegiją turi tik el. bilieto naudotojai. Keleiviai neturintys el. bilieto kortelių, jas už 3 Eur gali įsigyti iš autobusų vairuotojų ir papildyti el. piniginę mažiausia 3 Eur suma, daugkartiniam naudojimui.

ATKREIPIAME KELEIVIŲ DĖMESĮ, KAD:

 • Alytaus miesto viešasis transportas tokiais tvarkaraščiais kursuos iki Lietuvoje paskelbto karantino pabaigos;
 • tvarkaraščiai autobusų stotelėse nebus keičiami;
 • atnaujintą informacija apie Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius rasite https://www.stops.lt/alytus, mobiliesiems telefonams skirta nuoroda https://m.stops.lt/alytus/;
 • dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis mob. tel. 8 684 96 963 arba el. paštu transportas@alytus.lt;
 • atkreipkite dėmesį į tvarkaraščių pasikeitimus.

Šiuo ypatingai sunkiu laikotarpiu, privalome būti ištvermingi, kaip niekada susitelkę, laikytis griežtų taisyklių, atsakingai rūpintis savimi ir aplinkiniais!
…………………………………………………………………………………………………………
– Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius rasite https://www.stops.lt/alytus, mobiliesiems telefonams skirta nuoroda https://m.stops.lt/alytus/.
– Dėl išsamesnės informacijos apie Alytaus miesto viešąjį transportą prašome kreiptis mob. tel. 8 684 96 963 arba el. paštu transportas@alytus.lt.
– Apie maršrutų aptarnavimo pažeidimus prašytume pranešti Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriui tel. (8 315) 55 128 arba el. paštu viesojitvarka@alytus.lt.
– Dėl vairuotojų aptarnavimo pažeidimų prašytume informuoti vežėją – UAB „Kautra“, mob. tel. 8 617 68 467 arba el. paštu alytus@kautra.lt.
…………………………………………………………………………………………………………

Komunikacijos skyriaus informacija