Laikinai keičiasi Alytaus viešojo transporto važiavimo grafikas

by Lina | lapkričio 9, 2020 5:38 am

Atsižvelgiant į valstybės lygiu skelbiamą karantiną dėl koronaviruso ir siekiant sumažinti žmonių kontaktą, nuo lapkričio 7 ir iki Lietuvoje paskelbto karantino pabaigos ribojamas Alytaus viešojo transporto važiavimo laikas. 

Kaip keičiasi viešojo transporto grafikas darbo dienomis?

  1. autobusai važiuos nuo ankstaus ryto iki 18:30 val., išskyrus 1 autobuso maršrutą, kuris darbo dienomis kursuos iki 23:39 val.;
  2. autobusas rečiau kursuos  4 maršrutu;
  3. nuo 16:30 val. keičiasi pavienių autobusų maršrutų tvarkaraščių laikai;
  4. laikinai nekursuos autobusai maršrutais 3A ir 5. Primename, kad 5-ojo autobuso maršruto galutines autobusų stoteles (SB „Nemunas“ ir Medicininės reabilitacijos ir sporto centras) galima pasiekti 2-ojo ir 7-ojo maršrutų autobusais. 5-ojo autobuso maršruto alternatyva yra 2-asis autobuso maršrutas, kuris kursuoja iki pat Medicininės reabilitacijos ir sporto centro, tuo tarpu SB „Nemunas“ keleivius, kaip įprasta, aptarnaus 7-asis autobusų maršrutas.

Šeštadieniais 1, 2, 3, 4A, 7, ir 10A autobusai važiuos nuo ankstaus ryto iki 14 val. Sekmadieniais ir šventinėmis dienomis viešasis transportas nevažinės.

KELEIVIŲ PRAŠOME:

ATKREIPIAME KELEIVIŲ DĖMESĮ, KAD:

Šiuo ypatingai sunkiu laikotarpiu, privalome būti ištvermingi, kaip niekada susitelkę, laikytis griežtų taisyklių, atsakingai rūpintis savimi ir aplinkiniais!
…………………………………………………………………………………………………………
– Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius rasite https://www.stops.lt/alytus[1], mobiliesiems telefonams skirta nuoroda https://m.stops.lt/alytus/[2].
– Dėl išsamesnės informacijos apie Alytaus miesto viešąjį transportą prašome kreiptis mob. tel. 8 684 96 963 arba el. paštu transportas@alytus.lt[3].
– Apie maršrutų aptarnavimo pažeidimus prašytume pranešti Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriui tel. (8 315) 55 128 arba el. paštu viesojitvarka@alytus.lt[4].
– Dėl vairuotojų aptarnavimo pažeidimų prašytume informuoti vežėją – UAB „Kautra“, mob. tel. 8 617 68 467 arba el. paštu alytus@kautra.lt[5].
…………………………………………………………………………………………………………

Komunikacijos skyriaus informacija

Endnotes:
  1. https://www.stops.lt/alytus: https://www.stops.lt/alytus
  2. https://m.stops.lt/alytus/: https://m.stops.lt/alytus/
  3. transportas@alytus.lt: mailto:transportas@alytus.lt
  4. viesojitvarka@alytus.lt: mailto:viesojitvarka@alytus.lt
  5. alytus@kautra.lt: mailto:alytus@kautra.lt

Source URL: https://ebus.lt/laikinai-keiciasi-alytaus-viesojo-transporto-vaziavimo-grafikas/