Laikinai keičiasi kai kurių Vilniaus viešojo transporto maršrutų tvarkaraščiai

lapkričio 24 05:20 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo lapkričio 24 dienos laikinai keičiasi  kai kurių Vilniaus viešojo transporto maršrutų tvarkaraščiai.

Keleivių vežimo viešojo transporto maršrutais paslaugą teikia skirtingi vežėjai. Tebesitęsianti epidemiologinė situacija daro įtaką ir viešojo transporto vairuotojų darbui. Laikinai fiksuojame jų trūkumą kai kuriuose autobusų maršrutuose.

Informuojame keleivius, ką SVARBU žinoti:

  • Visos dienos metu keisis 4G, 38, 43,73,  114 tvarkaraščiai;
  • Tik dienos metu keisis – 7, 13, 15, 55 tvarkaraščiai;
  • Tik rytinio ir vakarinio piko metu keisis – 61 tvarkaraščiai.

Naujausius tvarkaraščius galima rasti www.stops.lt bei viešojo transporto stotelėse esančiose švieslentėse, virtualioje švieslentėje: https://judu.lt/viesojo-transporto-keleiviams/virtuali-svieslente/, m.Ticket ir Trafi mobiliosiose programėlėse.

Atkreipiame keleivių dėmesį – kadangi šie pakeitimai laikini, atnaujinti tvarkaraščiai skelbiami tik virtualioje erdvėje. Viešojo transporto stotelėse esančiuose cilindruose tvarkaraščiai nebus atnaujinti.

Apgailestaujame dėl laikinų nepatogumų ir darome viską, kad jūsų kelionės kuo greičiau vyktų kaip įprasta. Keleivių prašome planuoti savo keliones iš anksto, pagal galimybes rinktis alternatyvų maršrutą.

Kelionę padės susiplanuoti:

 

 

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.judu.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt, m.Ticket, Trafi) bei teikiama telefonu (8 5) 210 7050

vilniustransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka