„Land Airbus“ – nauja viešojo transporto koncepcija (video)

kovo 18 05:21 2015 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Prieš trejetą metų Kinijoje buvo pristatyta visai nauja viešojo transporto koncepcija – „3D Fast Bus“, arba vadinamasis autobusas tunelis. Koncepcijos idėja – autobusas, važiuojantis virš transporto srautų, gatvėje nutiestais bėgiais.

Per trejetą metų, kuomet „3D Fast Bus“ idėja taip ir nebuvo įgyvendinta, kalbos apie neįprastą autobusą tarsi aprimo. Tačiau dabar „TBS China“ pristatė savo „Land Airbus“ – originalią bei modernią miesto transporto priemonę, kuri iš tiesų netrukus pasirodys Kinijos miestų gatvėse.

„Land Airbus“ – tai savotiška „estakada ant ratų“. Didžiausi naujojo viešojo transporto privalumai – milžiniškas autobusas gali važiuoti net ir tada, kai miesto gatvėse susiformuoja spūstys. Transporto priemonės salone telpa apie 300 keleivių. „Land Airbus“ nereikia brangios infrastruktūros – tik dviejų bėgių, nutiestų gatvėje. Dėl unikalios konstrukcijos „Lan Airbus“ netrukdo važiuoti kitiems automobiliams. Be to, autobuso sienos – stiklinės, tai suteikia galimybę keleiviams grožėtis miesto vaizdais.

„TBS China“ atstovų teigimu, transporto priemonė gali vežti ne mažiau keleivių nei metro. Tačiau įdiegti „Land Airbus“ kainuoja gerokai pigiau. Be to, šis transportas yra saugesnis.

Kaip važiuoja unikali transporto priemonė, galite pasižiūrėti čia:

https://www.youtube.com/watch?v=uO5asUTbCR0

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.