Minsko troleibusams trūksta vairuotojų

kovo 04 04:40 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Šiuo metu į Minsko gatves vis dažniau vietoj troleibusų išvažiuoja autobusai. Mieste trūksta troleibusų vairuotojų, praneša „Interfaks”.

Tokia situacija susiklostė dėl remontuojamų gatvių. Net keliose pagrindinėse gatvėse laikinai troleibusus pakeitė autobusai. Jiems vairuoti buvo samdomi nauji žmonės, o troleibusų vairuotojai buvo atleidžiami. Tačiau pasibaigus remontui pasirodė, jog troleibusais keleivius vežančioms įmonėms trūksta vairuotojų.

Šiuo metu tai – viena iš svarbiausių vežėjų troleibusais problemų. Dalis atleistųjų darbuotojų susirado kitus darbus, išėjo į pensiją ar išvažiavo iš šalies. Tokiu būdu vietoje 518 anksčiau dirbusių vairuotojų liko šiek tiek daugiau nei 400.

Remiantis „Minsktrans” duomenimis, įmonėje trūksta apie 10 proc. troleibusų ir beveik 7 proc. autobusų vairuotojų. Rengiami kursai šiems darbuotojams rengti, tačiau norinčiųjų mokytis gerokai mažiau nei reikia.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.