Naujasis „Isuzu Novo Ultra“, papuoštas Jurbarko simbolika, pristatytas miesto merui

by Lina | spalio 1, 2015 3:48 am

apie-is1[1]Jurbarko autobusų parkas įsigijo dar vieną naują vidutinės klasės autobusą – priemiesčio vežimams skirtą „Isuzu Novo Ultra“. Autobusą, laimėję skelbtą viešųjų pirkimų konkursą, įmonei pateikė bendrovė „Saločiai ir partneriai“.

 

Pasak Jurbarko autobusų parko direktoriaus Algimanto Kuncaičio, įmonė stengiasi pirkti naujus autobusus. „Toks žingsnis visada pasiteisina. Mums svarbu, kad autobusų amžiaus rodiklis parke pernelyg nesikeistų, tad nuolat įsigyjame naujų transporto priemonių. Tikimės, kad šis autobusas pagerins miesto ir rajono gyventojams važiavimo sąlygas“, – kalba A. Kuncaitis.

Jo teigimu, labai svarbu, kad viešasis transportas būtų modernus, patrauklus. Tik tokiu atveju rajono gyventojai teiks jam prioritetą prieš nuosavus automobilius.

„Bendradarbiaujame su Jurbarko jaunimo centru, stengiamės prisitaikyti prie jaunimo poreikių. Mums svarbu, kad autobusais rajono gyventojai ne tik nuvyktų iš taško A iki taško B, bet ir keliautų maloniai. Šiuolaikiniams keleiviams svarbu viskas: ir galimybė važiuojant naudotis internetu, ir kitos papildomos paslaugos, sukuriančios pridėtinę vertę“, – sakė A. Kuncaitis.

apie-is[2]Prie savivaldybės pristatytą autobusą apžiūrėjo miesto meras Skirmantas Mockevičius, kiti darbuotojai.

„Džiaugiamės, kad galėjome pasiūlyti jurbarkiečiams autobusą už patrauklią kainą. Mums malonu, kad rajono gyventojai važinės moderniu, patogiu, miesto simbolika papuoštu autobusu“, – sako UAB „Saločiai ir partneriai“ autobusų pardavimų vadovas Vygantas Šulga.

Pasak „Saločiai ir partneriai“ direktoriaus Ruslano Andrejevo, miesto meras, apžiūrėjęs autobusą, pasirodė ūkiškas šeimininkas.

„Labai gerai, kad meras išmano techniką ir gali duoti kompetentingų pasiūlymų. Juos būtinai perduosime gamyklai. Manau, gamintojams nebus sudėtinga už vairuotojo sėdynės įrengti sienelę iš organinio stiklo su turėklu keleiviams laikytis. „Isuzu“ gamintojai lankstūs, jie visada atsižvelgia į klientų pageidavimus“, – sako R. Andrejevas.

 

Lina Jakubauskienė

Saločiai ir partneriai nuotraukos

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2015/10/apie-is1.jpg
  2. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2015/10/apie-is.jpg

Source URL: https://ebus.lt/naujasis-isuzu-nova-ultra-papuostas-jurbarko-simbolika-pristatytas-miesto-merui/