Naujo dydžio „Matador HR4“ sunkvežimių ir autobusų padangos

by Lina | 24 rugpjūčio, 2016 3:56 am

apie-cont[1]„Matador“ padangų gamintojas pristatė naujo dydžio sunkvežimiams ir autobusams skirtas vairuojamosios ašies „F HR4“ ir varančiosios ašies „D HR4“ padangas. Jos yra 315/70 R22.5 dydžio ir pasižymi gerokai mažesniu pasipriešinimu riedėjimui, taip pat optimaliomis valdymo savybėmis važiuojant bet kokia kelio danga. Šios padangos yra ekonomiškai efektyvus sprendimas regioninių ir tolimųjų pervežimų sunkvežimiams ir autobusams.

Po pernai pristatytų 315/80 R 22.5 dydžio padangų,„Matador“ padangų gamintojas išplėtė serijos gamą, siūlydamas 315/70 R22.5 dydžio vairuojamosios ir varančiosios ašies padangas. Jos pasižymi itin ilgu tarnavimo laiku ir ypatingai saugiomis važiavimo savybėmis. Naujas optimizuotas protektoriaus mišinys ir ypatinga lamelių išdėstymo technologija užtikrina puikias sukibimo ir valdymo savybes net ir važiuojant šlapia kelio danga.

Dėl ypatingai gerų valdymo savybių net ir važiuojant per sniegą, varančiosios ašies „D HR 4“ padangos yra pažymėtos žieminių padangų snaigės kalnuose simboliu, o vairuojamosios ašies „F HR 4“ padangos yra pažymėtos „M+S“ simboliu. Be to, naujo protektoriaus forma lemia, kad „Matador HR 4“ padangos pasižymi žymiai didesniu tarnavimo laiku ir mažesnėmis degalų sąnaudomis. „F HR 4“ ir „D HR 4“ padangos yra skirtos sunkvežimiams ir autobusams ir pasižymi maksimaliomis savybėmis regioniniuose ir tolimuose pervežimuose.

Visos naujos„Matador HR 4“ serijos padangosturi itin tvirtą karkasą, todėl padangos su sutvirtintu juostiniu kordu pasižymi itin dideliu atsparumu, taip pat leidžia atnaujinti protektorių, taip padidinant automobilių parko efektyvumą.

Papildoma medžiaga. Naujosios „FHR 4“ vairuojamosios ašies ir „DHR 4“ varančiosios ašies „Matador“ dabar siūlomos 315/70 R 22.5 dydžio. Šios padangos pasižymi žymiai ilgesniu tarnavimo laiku ir mažesnėmis degalų sąnaudomis.

Continental informacija

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/08/apie-cont.jpg

Source URL: https://ebus.lt/naujo-dydzio-matador-hr4-sunkvezimiu-ir-autobusu-padangos/