Nekasdienė proga – vairuotoju dirba vienoje įmonėje jau pusę amžiaus

by Lina | 17 rugpjūčio, 2018 5:29 am

Sigitas Sakalauskas į Kauno autobusų stotį ketvirtadienį vakare užsuko ne kaip paprastas vairuotojas. Jo laukė kolegos su gėlėmis ir sveikinimais. Sigitas minėjo labai nekasdienišką progą – jis jau 50 metų dirba vairuotoju vienoje įmonėje. Vairuotojas Sigitas darbą „Kautroje” pradėjęs 1968 metais rugpjūčio 15 dieną pasakoja apie tai kaip keitėsi darbas per pastarąjį pusę amžiaus.

 

 

 

„Kai pagalvoji viskas labai pasikeitė. Ir autobusai, ir eismas, ir patys keleiviai. Jei anksčiau vairavau senus LAZ ar Ikarus autobusus, tai dabar tenka naujus, modernius autobusus. Kondicionieriai, internetai, saugumo technika. Daug lengviau. Eismo sąlygos be abejo sudėtingesnės, juk prieš 50 metų automobilių buvo mažiau. Keleiviai manau tapo reiklesni, gali pasirinkti su kuo vyks. Dabar ir dviratį norintis gali pasivežti ir žmonės su negalia gali keliauti paprastai. Anksčiau to nebuvo, – pasakojo 50 metų „Kautroje” vairuotoju išdirbęs Sigitas.

Nors ir garbaus amžiaus Sigitas rūpinasi savo sveikata – anksčiau į darbą nuolatos eidavo pėsčiomis. Kolegos vairuotoją išskiria kaip mylintį ir besirūpinantį autobusais.

„Sigitas visuomet pasižymėjo meile technikai, labai rūpindavosi autobusais. Net būna ateina per laisvą dieną savanoriškai išlydėti porininką į kelią. Sigitą vertiname pagal jo atsidavimą darbui, profesionalumą ir rūpestingumą. O ne pagal metus”, – pasakojo „Kautros” eismo tarnybos vadovas Alvydas Periokas.

Bendrovės „Kautra“ informacija ir nuotraukos

Endnotes:
  1. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/08/apie-kautr.jpg
  2. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/08/apie-kautr3.jpg
  3. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/08/apie-kautr4.jpg
  4. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/08/apie-kautr1.jpg
  5. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/08/apie-kautr5.jpg

Source URL: https://ebus.lt/nekasdiene-proga-vairuotoju-dirba-vienoje-imoneje-jau-puse-amziaus/