„Neoplan Tourliner“ virto prabangiais namais ant ratų

by Lina | kovo 17, 2019 5:12 am

Vokietijos MAN kompanijos specialiame padalinyje BMC (Bus Modification Center) įvykdytas neįprastas užsakymas: turistinis „Neoplan“ virto namais ant ratų.

 

 

 

Iš išorės autobusas nieko neypatingas, techninių naujovių taip pat nėra. „Neoplan“ sumontuotas 460 AG variklis, 12 pakopų pavarų dėžė. Užtat salonas iš esmės skiriasi nuo įprastų autobusų.

Priekinėje dalyje, iškart už vairuotojo darbo vietos – svetainė su keturiais patogiais krėslais, staliuku ir minkštasuoliu. Toliau – virtuvė su kriaukle, šaldytuvu, indukcine virykle ir spintelėmis indams sudėti. Einant koridoriumi tolyn, rasine sanitarinį mazgą su praustuvu, unitazu ir dušo kabina. Be to, yra miegamasis su dviem dvivietėmis lovomis.

Be to, „Neoplan Tourliner“ daug įvairios elektronikos. Čia veikia bevielis internetas, išorės ir vidaus vaizdo stebėjimo kameros, taip pat kondicionieriai ir moderni šildymo sistema. Autobuse sumontuotos keturios ličio jonų baterijos, kurios maitina visas sistemas. Jos įkraunamos nuo papildomo generatoriaus.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos

 

Endnotes:
  1. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2019/03/apie-neopl.jpg
  2. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2019/03/apie-neopl1.jpg
  3. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2019/03/apie-neopl2.jpg
  4. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2019/03/apie-neopl3.jpg

Source URL: https://ebus.lt/neoplan-tourliner-virto-prabangiais-namais-ant-ratu/