Neįprastos skulptūros – iš autobusų

liepos 22 04:13 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Šią neįprastą skulptūrų kompoziciją, sukurtą iš autobusų, galima išvysti važiuojant automagistrale tarp Plant-City ir Tampoy JAV Teksase.

Aštuoni sidabro spalva nudažyti autobusai įkasti į žemę ir pasukti 20 laipsnių kampu Rytų kryptimi. Neįprastos skulptūros autorius – Frankas Beitsas. Aliuminiu padengti autobusai atspindi saulės šviesą ir mirguliuoja gausybe atspindžių net apniukusią dieną.

Važiuojant greitkeliu, skulptūros neįmanoma nepastebėti. F. Beitsas senus autobusus susirado automobilių „kapinyne“ ir įkasė į žemę 2007-aisiais. Toks neįprastas ansamblis padėjo pritraukti į kraštą daugiau turistų, jo pažiūrėti buvo atvykusi net grupė žmonių iš Japonijos.

Kompozicijos fone vyko madų pristatymai, filmuoti vaizdo klipai, netgi vestuvių ceremonijos.

Tačiau kaimynai pyksta ant skulptūrų autoriaus dėl pernelyg didelio dėmesio jų kadaise tykiam miesteliui. F. Beitsui netgi teko susidurti su jais teisme, kad galėtų apginti teisę savo nuosavoje žemėje daryti tai, kas jam patinka. Po dvejus metus trukusių teismų maratono jam pavyko apginti savo kūrinį.

eBus.lt

Organizatorių nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.