Neskęstantys autobusai

vasario 04 04:45 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės


JAV Pietų Karolinoje įsikūrusi kompanija „Cool Amphibious“ gamina neskęstančias transporto priemones, skirtas tiek verslui, tiek ir pramogoms.

Autobusas „Hydra Terra“ skirtas keliauti ir žeme, ir vandeniu. Transporto priemonė – dvylikos metrų ilgio, salone telpa 49 keleiviai. Autobusas nuolaidžiu krantu gali įvažiuoti į vandenį bei išvažiuoti iš jo, todėl ypač tinka ekskursijoms ežerų ir upių pakrantėmis, pratęsiant jas vandenyje. Tokios transporto priemonės vežioja ekskursijas jau ne viename pasaulio mieste.

O štai „Terra Wind“ jau galima pavadinti prabangiu viešbučiu ant ratų. Jo salone – virtuvė su visa reikalinga įranga, prabangūs baldai, taip pat – namų kino teatras su plazminiu ekranu. Pageidaujantys pasilepinti vandens procedūromis, čia ras ir vonios kambarį.

Transporto priemonėje sumontuotas 330 AG variklis, taip pat – dyzelinis generatorius šaldytuvams bei kitai įrangai maitinti. Tokio autobuso kaina – apie 850 tūkst. dolerių.

Plaukiojančioms transporto priemonėms gaminti „Cool Amphibious“ naudoja savo sukurtą ir patentuotą technologiją. Autobusai atitinka griežčiausius saugumo kelyje ir vandenyje reikalavimus.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.