Neskęstantys autobusai

by admin | vasario 4, 2014 4:45 am


JAV Pietų Karolinoje įsikūrusi kompanija „Cool Amphibious“ gamina neskęstančias transporto priemones, skirtas tiek verslui, tiek ir pramogoms.

Autobusas „Hydra Terra“ skirtas keliauti ir žeme, ir vandeniu. Transporto priemonė – dvylikos metrų ilgio, salone telpa 49 keleiviai. Autobusas nuolaidžiu krantu gali įvažiuoti į vandenį bei išvažiuoti iš jo, todėl ypač tinka ekskursijoms ežerų ir upių pakrantėmis, pratęsiant jas vandenyje. Tokios transporto priemonės vežioja ekskursijas jau ne viename pasaulio mieste.

O štai „Terra Wind“ jau galima pavadinti prabangiu viešbučiu ant ratų. Jo salone – virtuvė su visa reikalinga įranga, prabangūs baldai, taip pat – namų kino teatras su plazminiu ekranu. Pageidaujantys pasilepinti vandens procedūromis, čia ras ir vonios kambarį.

Transporto priemonėje sumontuotas 330 AG variklis, taip pat – dyzelinis generatorius šaldytuvams bei kitai įrangai maitinti. Tokio autobuso kaina – apie 850 tūkst. dolerių.

Plaukiojančioms transporto priemonėms gaminti „Cool Amphibious“ naudoja savo sukurtą ir patentuotą technologiją. Autobusai atitinka griežčiausius saugumo kelyje ir vandenyje reikalavimus.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos

Source URL: https://ebus.lt/neskstantys-autobusai/