„Nissan“ – už autonominį vairavimą

spalio 31 04:50 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Vairuotojo funkcijų apribojimas – tokių tikslų pastaruoju metu siekia komercinių automobilių gamintojai. Vežėjai stengiasi sumažinti riziką gabenant krovinius bei žmones, o komercinės technikos gamintojai pasirengę patenkinti atsiradusią paklausą.

Japonų kompanija „Nissan“ siūlo autonominio vairavimo technologiją komerciniams furgonams bei mikroautobusams. Autonominis automobilis ne tik garantuos saugų krovinių ar žmonių gabenimą, bet ir padės sumažinti degalų sąnaudas. Tačiau derėtų pabrėžti, jog kompanija nekalba apie visišką vairuotojų atsisakymą – bent jau artimiausiu metu. Atvirkščiai, naujosiose japonų siūlomose transporto priemonėse daugiau komforto elementų vairuotojui – darbo vieta tapo erdvesnė, sėdynė – ergonomiškesnė.

Naujosios „Nissan“ technologijos skirtos visų pirma JAV rinkai. Pirmieji minivenai su įdiegta autonominio vairavimo technologija turėtų pasirodyti 2018-2019-aisiais.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.