Nuo kovo 1-osios – naujas maršrutas iš Tverečiaus į Vilnių

vasario 25 06:12 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Nuo kovo 1-osios autobusai pradeda vežti keleivius maršrutu Tverečius-Vilnius. Autobusas stos visose stotelėse, o bilietai keleiviams kainuos pigiau negu Švenčionių savivaldybės vežėjo autobusuose.

 

 

Pasak UAB „Svirka“ direktoriaus Vytauto Bulkos, įmonė laimėjo Lietuvos transporto saugumo administracijos (LTSA) skelbtą konkursą. „Turėjome pradėti vežti keleivius šiuo maršrutu nuo praėjusių metų lapkričio 1-osios, bet dėl teismų važiavimą į sostinę turėjome atidėti“, – pasakoja V. Bulka.

V. Bulka sako, jog Vilniaus apygardos administracinis teismas savivaldybės skundą atmetė, pasisakydamas, kad žmonių poreikiai yra aukščiau kitų interesų. Taip pat pasisakė ir Seimo kontrolierius, todėl sutartis dėl naujo maršruto su vienintele konkurso dalyve, bendrove „Svirka“, buvo pasirašyta vasario 12 dieną.

V. Bulkos teigimu, iki šiol Adutiškio kraštas buvo tarsi atkirstas nuo pasaulio, savaitgaliais ar švenčių dienomis iš miestelio ir iki jo nebuvo jokio susisiekimo. „Adutiškio gyventojai kreipėsi į Seimo narius Vytautą Rastenį ir Gintautą Kindurį, kurių iniciatyva ir imtos nagrinėti galimybės steigti naują maršrutą“, – aiškina „Svirkos“ vadovas.

Nuo kovo 1-osios autobusai pro Adutiškį į Vilnių važiuos du kartus. Kelionė nuo Adutiškio iki Švenčionių keleiviams bus apie 70 centų pigesnė nei važiuojant savivaldybės samdomo „Transporto centro“ autobusais.

V. Bulka žada, kad maršrutu važiuos 2011-2012 m. pagaminti turistiniai autobusai, juose galios visos lengvatos studentams, žmonėms su negalia ir panašiai.

eBus.lt