Nuo rugsėjo 18 d. keičiasi kai kurie Vilniaus rajono maršrutų tvarkaraščiai

18 rugsėjo 03:57 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo š. m. rugsėjo 18 d. keičiasi Paberžės ir Rukainių krypčių maršrutų tvarkaraščiai.

Paberžės krypties maršrutai:

Nr. 132 „Vilnius-(Pramogų arena)–Paberžė“;

Nr. 133 „Vilnius–Pociūnai– Adomaičiai“

Nr. 133 „Vilnius–Pociūnai–Adomaičiai“ autobusai važiuos darbo dienomis 06:55 val. iš stotelės „Adomaičiai“ iki stotelės „Paberžė“; 07:40 val. – iš stotelės „Paberžė“ iki stotelės „Visalaukė“.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad keleiviai, 06:55 val. važiuojantys iš stotelės „Adomaičiai“ ir kitų iki stotelės „Paberžė“ esančių stotelių, kelionę į Vilnių tęs maršruto Nr. 130 „Vilnius( Pramogų arena)–Giedraičiai per Paberžę“ autobusu, važiuojančiu 07:40 val. iš stotelės „Paberžė“.

Maršruto Nr. 132 „Vilnius–(Pramogų arena)–Paberžė“ pavienių reisų trasa pratęsiama Molėtų plentu nuo stotelės „Naujasėdžiai“ iki stotelės „Visalaukė“ Visalaukės k., Paberžės sen.. Pažymime, kad darbo dienomis minėtu maršrutu autobusai važiuos iš stotelės „Visalaukė“ 08.00 val., iš stotelės „Pramogų arena“ 19:40 val. iki stotelės „Visalaukė“. Iš stotelės „Visalaukė“ 20:25 val. autobusas važiuos iki stotelės „Eitminiškės“.

Rukainių krypties maršrutai:

Nr. 210 „Vilnius (AS) – Medininkai per Rukainius“

Rukainių krypties maršrutu Nr. 210 „Vilnius (AS)–Medininkai per Rukainius“ autobusai nuo stotelės „Mūrininkai“ važiuos Minsko plentu, F. Boguševičiaus gatve Savičiūnų k. Rukanių sen., o nuo Savičiūnų k. S. Konarskio gatve iki Medininkų k., Medininkų sen. – nepakeista trasa.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka