Nuo rugsėjo 18 d. – naujas vietinio susisiekimo maršrutas Rokiškis–Jūžintai–Kamajai

by Lina | 14 rugsėjo, 2023 4:18 am

Nuo rugsėjo 18 d. atsiras naujas vietinio susisiekimo autobuso maršrutas Rokiškis – Jūžintai – Kamajai. Autobusas kursuos kasdien, išskyrus šeštadienius. Šis maršrutas padės jūžintiškiams ir aplinkinių gyvenviečių žmonėms patogiau pasiekti Vilnių, Kauną, Uteną ir kitus pakeliui esančius miestus.

Kamajai yra patogi tarpinė stotelė: čia stoja ne tik autobusai, vykstantys į Vilnių ir Kauną ar grįžtantys iš šių miestų. Taigi, naujasis maršrutas padės jūžintiškiams, aplinkinių gyvenviečių žmonėms patogiau pasiekti net du didmiesčius bei pakeliui esančius miestus. Šios abi kryptys labai svarbios ir reikalingos ne tik žmonėms, vykstantiems konsultacijų pas Vilniaus, Kauno, Utenos gydytojus, bet ir universitetų, kolegijų studentams.

Naujasis maršrutas priderintas prie tarpmiestinių autobusų maršrutų. Taigi, keliaujantys naujuoju maršrutu gali nesibaiminti, kad jiems teks ilgai laukti su lagaminais stotelėje. O tiems, kurie iš Vilniaus ar Kauno grįš vėlyvaisiais reisais, bus sudaryta galimybė patogiai pasiekti Jūžintus iš Rokiškio visuomeniniu transportu.

Autobuso tvarkaraštis

Išvykimas iš Rokiškio P A T K Pn 5:15, Jūžintuose 5:50; į Kamajus atvyks 6:10  (6: 15 tarpmiestinis autobusas išvyksta iš Kamajų į Vilnių).

Išvykimas iš Rokiškio P A T K Pn į Jūžintus 19:50 (19:45 tarpmiestinis autobusas į Rokiškį atvyksta iš Kauno, 19:40 – iš Vilniaus). Iš Jūžintų į Rokiškį išvyksta 20:30.

Išvykimas iš Rokiškio sekmadieniais 11:30, Jūžintuose – 12:05, į Kamajus atvyks 12:25 (12:34 tarpmiestinis autobusas išvyksta iš Kamajų  į Vilnių). Iš Kamajų į Rokiškį per Jūžintus autobusas išvyksta 12:30 (iš Jūžintų – 12:50).

Rokiškio rajono savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka 

Source URL: https://ebus.lt/nuo-rugsejo-18-d-naujas-vietinio-susisiekimo-marsrutas-rokiskis-juzintai-kamajai/