Nuo vasario 20 d. Panevėžyje 16-ojo maršruto autobusas kursuos iki Pažagienių

15 vasario 05:18 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo ateinančio pirmadienio, vasario 20 d., 16-ojo maršruto autobuso trasa pratęsiama iki Pažagienių kaimo. Siekiant įgyvendinti bendrus interesus tenkinančius keleivių vežimą miesto autobusais, kurių trasos nusidriekia į rajono savivaldybės teritoriją, tarp Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono savivaldybių pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

„Panevėžio miesto viešojo transporto tinklas per daug metų susiformavo taip, kad kelių maršrutų trasos nusidriekia į Panevėžio rajono teritoriją – Dembavą, Molainius, Piniavą, Vaivadus. Iš Panevėžio rajono savivaldybės sulaukėme oficialaus prašymo apie atsiradusį poreikį miesto autobuso maršrutą pratęsti į dar vieną rajone esančią gyvenvietę – Pažagienius. Šis bendradarbiavimas užtikrins ne tik gyventojų mobilumo didėjimą, bet ir racionalų lėšų panaudojimą“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

16-ojo maršruto autobusas kursuos trasa Molainių g.–Prekybos bazė–Pažagieniai. Tikslius tvarkaraščius rasite www.panevezioautobusai.lt arba www.pktransportas.lt.

Primename, kad miesto viešojo transporto priemonių kelionę realiu laiku galima stebėti interneto tinklalapyje www.stops.lt/panevezys pažymėjus ikonėlę „Rodyti transporto judėjimą“. Užvedus žymeklį ant numeriu pažymėtos transporto priemonės ikonėlės galima pamatyti, kokiu greičiu juda autobusas. Interneto svetainėje taip pat galima susiplanuoti optimaliausią maršrutą – tereikia pasirinkti konkrečią stotelę ar vietą kaip pradinį ar galinį maršruto tašką ir spausti „Rasti maršrutą“.

Komunikacijos skyrius

Linos Jakubauskienės nuotrauka