„Marcopolo“ veš Pasaulio futbolo čempionato 2022 dalyvius

lapkričio 15 05:09 2022 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Lapkričio 20–gruodžio 18 dienomis Katare vyks 2022 metų FIFA pasaulio taurės varžybos, o skirtinguose renginio miestuose važinės daugybė autobusų. Tarp jų – ir Brazilijos gamintojo „Marcopolo“ modeliai.

Neseniai į Katarą atplaukė šeši šios markės turistiniai laineriai. Du „Paradiso G8 1200“ autobusai specialiai pritaikyti čempionatui: juose yra tik šešios sėdimos vietos, tačiau įrengtas  „konferencijų kambarys“ su sofa ir televizoriumi, taip pat virtuvė.

Šie autobusai surenkami Brazilijos gamykloje, o likusieji „Audace 1050“ modeliai – MAC Kinijos filiale (Marcopolo China). Jie bus naudojami futbolo aistruoliams vežt tarp oro uosto, viešbučių ir stadionų.

Brazilų „Marcopolo“ yra tradicinis FIFA partneris. Šios markės autobusai vežė Pasaulio taurės dalyvius 2010-aisiais Pietų Afrikoje ir 2014-aisiais Brazilijoje.

Šiuo metu „Marcopolo“ parduoda savo gaminius 120 pasaulio šalių. Remiantis šių metų trijų ketvirčių rezultatais, užsienio rinkose parduotas 1321 markės autobusas – 96 proc. daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka