Pas vilniečius išriedėjo pirmieji skiepobusai

liepos 22 03:43 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Vakcinos atvažiuoja arčiau vilniečių namų, sustoja prie įmonių ir parduotuvių, turgaus ar stotyje. Po miestą keliones pradėjo raudoni skiepobusai ir laukia visų, norinčių pasiskiepyti. Skiepijimas juose vyksta be išankstinės registracijos.

Patogų laiką ir vietą galima išsirinkti https://vakcina.vilnius.lt/, kur  informacija apie maršrutus nuolat atnaujinama.

Pirmieji du autobusai šiandien lankysis iš viso 4-iose skirtingose miesto vietose. Planuojama, kad viename autobuse per dieną bus paskiepijama apie 200 gyventojų, kiekviename jų dirba po 6 specialistus.  Norintiems pasiskiepyti užtenka su savimi turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Šiandien, ketvirtadienį, skiepobusai nuo 10 iki 14 val. gyventojų lauks prie Vilniaus geležinkelio stoties (Geležinkelio g. 2) ir Kalvarijų turgaus (Kalvarijų g. 61). Vėliau skiepobusai pervažiuos į kitas vietas ir nuo 15 iki 20 val. norinčiųjų pasiskiepyti lauks prie prekybos centro „Panorama“ ( Saltoniškių g. 9) ir Balsiuose esančios parduotuvės IKI aikštelėje (Visalaukio g.1).

Be skiepobusų, sostinės rajonuose ir toliau lankysis gyventojų jau pamėgtas mažasis vakcinacijos mikroautobusas.

Ketvirtadienį, liepos 22 d., visi norintys pasiskiepyti vėl bus kviečiami prie prekybos centro „Akropolis“ (Ozo g. 25) –  mobilus vakcinacijos punktas ant ratų lauks tarp 1 ir 3 įėjimo. Vilniečiams bus pasiūlyta 200 „Janssen“ (gamintojo „Johnson & Johnson“) vakcinos dozių. Skiepijimas vyks nuo 16 iki 20 valandos.

Penktadienį, liepos 23 d., visi norintys pasiskiepyti bus kviečiami į BIG prekybos centro aikštelę (Ukmergės g. 369). Čia bus siūloma skiepytis „Moderna“ vakcina. Mobilus vakcinacijos autobusiukas atveš 200 vakcinos dozių. Skiepijimas vyks nuo 16-19 valandos.

Autobusiukas jau yra lankęsis Naujininkų, Naujosios Vilnios rajonuose, taip pat Grigiškėse bei Šeškinėje, prie prekybos centro „Akropolis“, iš viso šiuo būdu jau paskiepyta apie 800 gyventojų.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Adomo Kačerausko nuotrauka