Penktadienio naktį pradedama diegti nauja e. bilieto sistema Vilniaus viešajame transporte

gegužės 26 08:28 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

JUDU (SĮ Susisiekimo paslaugos) primena, kad jau šį šeštadienį Vilniaus autobusuose ir troleibusuose įjungiama nauja elektroninio bilieto sistema.

Svarbi informacija Vilniečio kortelių turėtojams

Dėl sistemos integravimo darbų ir atliekamo duomenų perkėlimo iš senosios sistemos į naują – nuo šiandien 12 val. iki šeštadienio 6 val. ryto Vilniečio/JUDU kortelės naudotojams nebus galimybės įsigyti ir papildyti viešojo transporto bilietų:

  • Klientų aptarnavimo centruose;
  • Prekybos centruose „Maxima“ ir „RIMI”;
  • Lietuvos pašto skyriuose;
  • „Narvesen“, „Lietuvos spauda“ prekybos vietose;
  • JUDU savitarnoje.

Tad keleiviams rekomenduojama Vilniečio/JUDU korteles papildyti šiandien iki 12:00 val.

Atkreipiame dėmesį, jog diegiant naują e. bilietą – Vilniečio /JUDU kortelių naudotojų turimi bilietai bei e. pinigai iš esamos sistemos į naują e. bilieto sistemą bus perkeliami duomenų migravimo metu. Tad sistemai pradėjus veikti liks galioti visos miestiečių turimos – veikiančios ir galiojančios Vilniečio/JUDU kortelės, jose esantys e. pinigai bei aktyvuoti ir neaktyvuoti bilietai.

Kelionėse lydės modernūs komposteriai 

Keleiviai įlipę į viešąjį transportą išvys naujus komposterius, kurie, priešingai nei senieji, bus greitesni, jautresniais ir ryškesniais ekranais.

Su naujais komposteriais ir jų funkcionalumais kviečiame susipažinti ČIA. Taip pat prašome keleivių sekti informaciją viešojo transporto ekranuose.

Programėlių naudotojai pokyčių nepajus

Mobiliųjų programėlių – „m.Ticket“ ir „Trafi“  bei „Statyk ir važiuok“ aikštelių naudotojams – nesikeis nei bilietai, nei jų įsigijimo ir aktyvavimo procesas. Turimi bilietai galios kaip iki šiol.

Sistemos integravimo darbai

Primenama, kad naujo elektroninio bilieto integravimas į viešojo transporto sistemą vyksta palaipsniui: iki sistemos paleidimo, gegužės 27  d., nauja įranga bus sumontuota 642-jose transporto priemonėse, likusi dalis – 76-uose seniausiuose troleibusuose bus įrengta iki birželio 30 d., tad kol šiuose troleibusuose bus vykdomi naujų komposterių montavimo darbai, keleivių kontrolė juose nebus vykdoma.

Duomenų perkėlimas iš senosios sistemos į naują vyks šią naktį.

Kur kreiptis?

Kilus klausimų kviečiame kreiptis į bet kurį Klientų aptarnavimo centrą, tel. nr. +370 5 210 70 50 arba el. paštu info@judu.lt.

Daugiau informacijos apie naują e. bilietą ir dažniausiai užduodamus klausimus rasite ČIA.

Judu.lt informacija ir nuotrauka 

  • 1-judu-komp