Pusiau lynų kelias, pusiau elektrinis mikroautobusas: pristatomas „ConnX“ prototipas

gruodžio 08 05:29 2021 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

„Leitner“ pristatė „ConnX“ prototipą – unikalų „hibridinį sprendimą“, sukurtą lynų kelio pagrindu. Kabina galinėje stotelėje perkeliama į autonominę transporto priemonę, kuri toliau keliauja reikalingu maršrutu.

Kokie tokio sprendimo privalumai? „Galimas topografines ar konstrukcines kliūtis galima lengvai įveikti lynų keliu, o „dvigubas sprendimas“ taip pat patrauklus miesto vietovėms, kuriose negalima įgyvendinti vien tik lynų kelio varianto“, – sako „Leitner“ atstovai.

Dešimties metrų per sekundę greitis gali būti išlaikytas per visą kabinos keliavimo laiką – dėl autonominio judėjimo specialiomis juostomis, kuriomis važiuojama be trukdžių ar vėlavimų dėl kitų eismo dalyvių.

„Su „ConnX“ mūsų įmonių grupė vėl sukuria naujas galimybes diegti naujoves, kurios atneš didžiulę naudą žmonių gyvenimo kokybei ir aplinkai“, – aiškina Anton Seeber, „Leitner“ ir HTI grupės generalinis direktorius.

Klausas Erharteris, „Leitner” technikos direktorius, komentuoja: „Intermodalinio, tvaraus keleivių vežimo koncepcija yra pagrindinė idėja. Keleiviai turėtų turėti galimybę pasiekti savo tikslą nepersėsdami iš vienos transporto priemonės į kitą. Vietos, į kurias negalima patekti lynų keliu, pasiekiamos savaime važiuojančiais moduliais”.

Daugiau apie „ConnX“ galima pamatyti:

https://youtu.be/738CkEvSHQ0

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka