Rokiškėnai susipažino su „Karsan” autobusais

rugpjūčio 05 04:34 2016 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

apie-rokiTurkišką „Karsan” autobusą šią savaitę turėjo progos apžiūrėti ir Rokiškio keleivių vežėjai. Pasak Rokiškio autobusų parko direktoriaus Valentino Repčio, transporto priemonė jiems paliko gerą įspūdį.

 

 

 

 

„Mūsų turimų autobusų vidutinis amžius – dvidešimt metų. Atsinaujinti būtina. Todėl susipažinti su naujomis transporto priemonėmis visada įdomu”, – sako V. Repčys.

Rokiškėnai apžiūrėjo ir aštuonių metrų ilgio tarpmiesčio vežimams skirtą „Karsan Star“. „Pirmas įspūdis neblogas. Manau, kad „Star” puikiai tiktų tarpmiesčio vežimams. Autobusas labai manevringas, jame sumontuota kelio ašinės linijos sekimo įranga, perspėjanti apie ašinės linijos kirtimą. Salone – vaizdo ekranas, mini virtuvėlė, patogios atlenkiamos ir praplatinamos sėdynės. Patiko originalus salono apšvietimas, talpus bagažo skyrius”, – pasakoja V. Repčys.

Vežėjai pastebėjo ir šiokių tokių trūkumų.  „Šiek tiek trikdė nedidelis bildesys priekinėje pakaboje, taip pat kėbulo apačioje neuždengti vamzdeliai ir laidų pynės. Variklis ir pavarų dėžė iš apačios uždengti perforuotu dangčiu – mūsų sąlygomis eksploatujant į variklio skyrių pateks dulkės ir purvas”, – sako įmonės vadovas.

 

Lina Jakubauskienė

nuotraukos – autorės ir grokiskis.lt

 

  • apie-kar
  • apie-kar10
  • apie-kar13
  • apie-kar2
  • apie-kar8